Чому я почав отримувати PUSH-повідомлення замість смс?

Запитання

Чому я почав отримувати PUSH-повідомлення замість смс? 

Відповідь

є Sense бути digital!

Вже з 26 квітня за вашою карткою підключені безкоштовні PUSH-повідомлення про транзакції на картці, відповідно до внесених змін в ДБО. І тепер ви не будете прив'язані до позначок рівня мережі мобільного оператора, є мобільний зв'язок або його немає — ви отримаєте безкоштовний та сучасний спосіб інформування про рух коштів на картці — швидкий PUSH від Sense SuperApp. Додатково дозвольте їх доставляти нашому застосунку Sense SuperApp, скориставшись інструкцією "Дозволити Sense SuperApp відправляти PUSH-повідомлення на пристрій".

Такі PUSH-повідомлення ви будете отримувати незалежно від місця або країни вашого перебування за такою логікою: маєте internet-покриття на телефоні (або WI-FI, або будь-який варіант мобільного інтернету) — отримаєте PUSH. Якщо ж доступу до інтернету у вас не буде — ми доставимо повідомлення пізніше, тільки-но доступ до мережі буде відновлено. Просто, зручно та вигідно!

Також ви завжди можете відслідковувати ваші операції в Sense SuperApp. В ньому ми зберігаємо всю історію операцій і для вас є прості інструкції про цей сервіс:

А ми продовжуємо розробку та впровадження найбільш сучасних каналів інформування для наших най-най клієнтів. Stay tuned! 

Корисні статті

Що таке "смс-інформування"?

Які доповнення в процедурі інформування клієнтів відбудуться з 20 квітня 2023 року?

Активувати безкоштовні PUSH-повідомлення за картковими операціями у Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
19 з 20 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.