Картка єВідновлення. Що це?

Запитання

Картка єВідновлення. Що це? Для чого мені картка єВідновлення?

Відповідь

Картка єВідновлення — це картка для зарахування державної компенсації на відновлення пошкоджених об’єктів нерухомості внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією Росії проти України.

Розмір та умови отримання виплати визначаються державною програмою єВідновлення. Детальніше ознайомитись з умовами ви можете у статті "Які умови та особливості отримання компенсації за програмою єВідновлення?".

Зарахування не оподатковується і не впливає на отримання субсидій та інших виплат.

32.png

Ми підготували низку запитань та відповідей щодо компенсації від держави та особливостей самої картки єВідновлення.

Як отримати компенсацію на відновлення пошкодженої нерухомості на картку єВідновлення?

Щоб отримати компенсацію від держави громадянину та резиденту України віком від 18 років:

  1. Подайте інформацію про пошкоджене майно. Це можна зробити на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Якщо ви вже повідомляли раніше, робити це повторно не потрібно.
  2. Перевірте, що ваші права власності на об’єкт зареєстровані в Державному реєстрі речових прав — в Дії перейдіть в послугу "Пошкоджене майно". Якщо ваше житло зареєстроване, Дія покаже його серед знайдених.
  3. Оформіть картку єВідновлення від Sense Bank.
  4. Подайте заяву на відшкодування пошкодженого майна в Дії — в розділі "Послуги" перейдіть в меню "Компенсація за пошкоджене майно" та оформіть заяву на компенсацію, в якій оберіть картку єВідновлення від Sense Bank для зарахування коштів. Перегляньте відеоінструкцію про те, як це зробити в застосунку Дія https://www.youtube.com/watch?v=fpzyN53rugw

Як оформити картку єВідновлення?

Віртуальна картка єВідновлення доступна для оформлення громадянам та резидентам України, яким вже виповнилося 16 років. Відкриття картки відбувається у цифровому банку Sense SuperApp:

Після оформлення додайте її до Google Pay або Apple Pay, щоб здіснювати розрахунки смартфоном.

Якщо телефон не підтримує NFC для розрахунків за допомогою Google Pay або Apple Pay, замовте пластикову картку єВідновлення до найближчого відділення "Нової пошти" або поштомату.

Ви новий клієнт банку і у вас немає смартфону для оформлення картки в нашому цифровому банку — для оформлення картки єВідновлення зверніться у відділення банку з паспортом та РНОКПП.

Коли зараховуються кошти на картку після оформлення заяви в Дії?

Зарахування коштів від держави здійснюється після обробки заяви в Дії. З процедурою та строками ознайомтесь у статті "Коли будуть зараховані кошти від держави на картку єВідновлення?".

Як витрачати кошти з картки єВідновлення? 

Картка має цільове призначення і згідно з умовами компенсації сума відшкодування має бути використана тільки на відновлення житла. Деталі наведено у статті "Як витрачати кошти з картки єВідновлення?".

Які умови обслуговування картки єВідновлення?

Обслуговування картки здійснюється безкоштовно. З тарифами можете ознайомитись на сайті банку.

Чи нараховуються бонуси від банку за покупки?

Так, за кожну покупку карткою єВідновлення у магазинах будівельних матеріалів та пиломатеріалів (МСС 5211) — нараховується 1% бонусів від банку в рамках програми лояльності "Вигода".

Використати бонуси можна на покупки в Епіцентрі, вивівши їх на картку "ВИГОДА" від Sense Bank. Більше про бонуси та їх використання ознайомтесь у статті "Як накопичувати та витрачати бонуси карткою єВідновлення?".

Чи можна використовувати картку єВідновлення як звичайну дебетову?

Картка має цільове призначення, і тому користуватися нею ви можете тільки для визначених програмою цілей — для отримання компенсації та покупок для відновлення пошкодженого житла.

Тому звичайні сервісні операції за карткою недоступні:
▪ поповнення рахунку;
▪ перевипуск картки;
▪ зміна тарифів та умов обслуговування
закриття картки за власною ініціативою.

Тому для власних поточних потреб рекомендуємо оформити будь-яку іншу дебетову або кредитну картку від Sense Bank.

Корисні статті

Оформити картку єВідновлення діючому клієнту в Sense SuperApp

Оформити картку єВідновлення новому клієнту в Sense SuperApp

Як закрити картку єВідновлення?

 

Чи була ця стаття корисною?
34 з 50 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.