Які доповнення в процедурі інформування клієнтів відбулися з 20 квітня 2023 року?

Запитання

Які зміни відбулися в ДБО з 20 квітня? Які доповнення в процедурі інформування клієнтів з 20 квітня 2023 року?   

Відповідь

Якщо ви отримали попередження про переключення на PUSH-сповіщення замість смс — не дивуйтеся, саме стосовно цієї опції внесено доповнення в ДБО.

Вже з 20 квітня банк має змогу підбирати найбільш оптимальний канал інформування про транзакції по карткам (PUSH/Viber/смс) для вашого тарифного плану. Звичайно ж, ми зобов'язуємося попередити вас завчасно про такі зміни для вашої картки, а саме — не пізніше, ніж за 5 календарних днів до переключення каналу.

Це доповнення стосується тільки зміни каналу для вже активованої послуги. А тому, якщо послуга інформування по вашій картці ще не активована, ніяких змін не відбудеться.
Наприклад, у вас активовано інформування через смс. Але для вашої картки та моделі користування найбільш оптимально PUSH. Тому банк переключить ваше інформування на канал PUSH, обов'язково попередивши за 5 днів.

Ці умови розміщені в пункті  4.3.48 Розділу 4. "ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН" Договору банківського обслуговування фізичних осіб. Для вашої зручності, одразу ж публікуємо повний зміст пункту:
"У межах Послуги інформування змінювати спосіб і канал повідомлення Клієнта (Держателя) про здійснені з використанням Платіжної картки платіжні операції. Зміна способу інформування, зміну каналу з одного на інший здійснюється Банком за умови повідомлення Клієнта у спосіб, визначений п. 11.1 Договору або письмово, на адресу місця проживання, що зазначена у Анкеті-заяві про акцепт, за 5 календарних днів до дати зміни такого каналу/способу інформування".

З чинною версією ДБО ви можете ознайомитись на офіційному сайті банку.

Корисні статті

Чому я почав отримувати PUSH-повідомлення замість смс?

Що таке "смс-інформування"?

Чи була ця стаття корисною?
417 з 459 вважають статтю корисною

Коментарі

1 коментар

  • Виталия Шишкина

    Артеме Олеговичу, дуже прикро, що склалась така ситуація, приносимо вибачення за завдані незручності. Але про ці зміни банк повідомив всіх клієнтів завчасно, а саме за місяць до введення змін. Якщо вам не підійшов такий канал інформування, ви можете повернутись до інформування за допомогою смс. Для цього скористайтесь, будь ласка, інструкцією у статті: "Підключити смс по картці в Sense SuperApp".

    0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.