Чому відділення може бути зачинено в робочий час?

Запитання

З якої причини відділення може бути зачинено в робочий час? Чому відділення може не працювати посеред дня? Протягом якого часу може бути відділення зачиненим? Чи зачиняються відділення під час повітряної тривоги? 

Відповідь

У відділенні може бути тимчасово призупинене обслуговування клієнтів тільки з поважної причини. У разі виникнення такої необхідності на дверях відділення буде розміщено оголошення.

Серед основних причин призупинення обслуговування є:

  • проведення інкасації, як внутрішньої, так і зовнішньої — орієнтовно на 15 хвилин;
  • проведення планової або позапланової ревізії НБУ — це стандартна процедура перевірки банків з боку НБУ згідно з постановою НБУ №18. Строки проведення протягом дня невизначені. А внутрішні ревізії в банку здійснюються в неробочий час відділення, щоб не призупиняти обслуговування;
  • на час повітряної тривоги та у випадку перебоїв з електроенергією — на сьогодні обставини в країні змушують вносити корективи в обслуговування клієнтів. Але якщо ви звернулись до відділення за замовленою готівкою, а воно зачинено з цих причин, то за вами буде збережена бронь коштів на наступний робочий день. З деталями ознайомтесь у статті: "Я замовив готівку, а відділення в цей день не працює. Що робити?".

Корисні статті

Які відділення Sense Bank працюють сьогодні?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 5 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.