Які зміни внесено до програми лояльності картки "ВИГОДА" з 7 квітня?

Запитання

Що змінилось у програмі лояльності за карткою "ВИГОДА" з 7 квітня? Як отримати 150 подарункових бонусів за розрахунки карткою "ВИГОДА"? Чи були зміни у програмі лояльності за карткою "ВИГОДА"?

Відповідь

Маємо для вас новини щодо змін в програмі лояльності за карткою "ВИГОДА". Вже з 7 квітня 2023 року ви можете отримати 150 бонусів у подарунок просто за розрахунки карткою "ВИГОДА", яка була оформлена з 3 грудня 2022 року.

Які умови нарахування 150 подарункових бонусів?

Усі держателі карток "ВИГОДА", які були випущені з 03.12.2022 року, можуть отримати 150 бонусів у подарунок. Умови дуже прості — впродовж календарного місяця розрахуйтесь власними або кредитними коштами на суму від 5 000 грн. А за це банк до 15 числа наступного місяця нарахує вам 150 бонусів на бонусний рахунок картки в Sense SuperApp.
Такі бонуси нараховуються одноразово, але виконати умови для їх отримання ви можете в будь-якому місяці.

Чи можу я отримати подарункові бонуси, якщо картка оформлена до 7 квітня?

Якщо ви маєте картку "ВИГОДА", яка оформлена до 6 квітня (включно) ви також можете отримати 150 подарункових бонусів, звісно виконавши відповідні умови. До того ж, навіть якщо ви отримали 250 вітальних бонусів, які діяли за програмою лояльності до 7 квітня 2023 року (якщо в перші 60 днів після оформлення ви розрахувались карткою на суму від 15 000 грн за рахунок кредитного ліміту). До речі, це буде дуже актуально, якщо ваша "ВИГОДА" без кредитного ліміту і це не дозволило вам виконати умови для отримання вітальних бонусів. А от 150 подарункових бонусів запросто зможете отримати, бо як вже зазначали вище, умови надпрості.

Відповідні зміни внесені в Правила програми лояльності та розміщені на сайті

Розраховуватись карткою "ВИГОДА" завжди вигідно! Накопичуйте бонуси від банку та "Епіцентру" і витрачайте їх на наступні покупки в стаціонарних та інтернет-магазинах "Епіцентр", а також в гіпермаркетах "Нова лінія".

Корисні статті

Які види бонусів є по картці "ВИГОДА"?

Як витрачати бонуси по картці "ВИГОДА"?

Переглянути нараховані або використані бонуси по картці "ВИГОДА" в Sense SuperApp

Повернути гроші за покупку в Епіцентрі з карткою "ВИГОДА" в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
249 з 289 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.