Картка для пенсійних та соціальних виплат. Що це?

Запитання

Картка для пенсійних та соціальних виплат. Що це? Чому варто оформити картку для пенсіних та соціальних виплат в Sense Bank?

Відповідь

Пенсійна або соціальна картка — це платіжна картка призначена для отримання зарахувань від:
▪ Пенсійного фонду України;
▪ Управління праці та соціального захисту населення;
▪ Державної служби зайнятості.

Є сенс оформити пенсійну картку від Sense Bank. І для розуміння чому, наведемо декілька фактів, завдяки яким ви захочете отримати таку картку вже зараз:

  • Пенсія вчасно і без черг. Вам не потрібно стояти в черзі або чекати листоношу. Гроші надходять на вашу картку в день нарахування коштів від держави.
  • Безкоштовний випуск та обслуговування. Оформити картку можна просто звернувшись у відділення банку, ознайомтесь з деталями у статті "Як оформити пенсійну або соціальну картку?"
  • Безкоштовне зняття готівки. У банкоматі будь-якого банку ви зможете знімати до 20 000 грн в місяць. І не потрібно шукати банкомат саме від Sense Bank, просто обираєте будь-який найближчий до вас. Комісія не стягується в будь-якому випадку.
  • Додатковий дохід у вигляді відсотків на власні кошти. Картка може примножувати кошти — накопичуйте гроші на картці та щомісяця отримаєте вдячність у вигляді 3% річних.
  • Оплата комунальних послуг без комісій і без черг. Вам буде доступний багатофункціональний застосунок Sense SuperApp, в якому ви зможете не тільки сплачувати комунальні послуги (ще й з квитанціями), а й здійснювати перекази, оформлювати депозити та інше.
  • Cash'U CLUB або заробіток на своїх покупках. У народі ми звикли називати це кешбеком. Як його одержати? — Вибрати улюблені категорії, де ви найчастіше робите покупки, оплачувати карткою та дивитися, як зростають ваші бонуси. Накопичені бонуси обмінюються на гроші, які зараховуються на вашу картку. 

З тарифами картки можете ознайомитися на сайті банку.

Чекаємо вас у відділенні для оформлення картки.

 

Корисні статті

Чи була ця стаття корисною?
21 з 25 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.