Ліміт на безкоштовні перекази з картки Сaméléon на картки інших банків з 1 серпня

Запитання

Який ліміт на проведення Р2Р-переказів без комісії встановлено з 1 серпня для картки Сaméléon? Чому введено комісію за перекази від 20 000 грн з картки Сaméléon? Як розраховується комісія за переказ з картки на картку понад ліміт?

Відповідь

З 1 серпня 2023 року внесено зміни в тарифи для картки Сaméléon, а саме: запроваджено щомісячний ліміт на безплатні Р2Р-перекази з картки Сaméléon та комісію, в разі якщо сума Р2Р-переказів за місяць перевищує 20 000 грн.

Який розмір комісії? Коли вона списується?

1% + 5 грн від суми переказу, яка перевищує ліміт на безкоштовні перекази. Комісія списується в разі, якщо за поточний календарний місяць ви вже виконали переказів на суму понад 20 000 грн саме з цієї картки Сaméléon. Для переказів з інших карток ця комісія не використовується.

Які операції враховуються в ліміт?

Будь-які Р2Р-перекази через зовнішні сервіси та Р2Р-перекази не клієнтам банку (як через застосунок Sense SuperApp, так і через інші ресурси).

Які операції не враховуються в ліміт та відбуваються без такої комісії незалежно від суми?

  • Перекази між своїми рахунками;
  • перекази клієнтам банку через застосунок Sense SuperApp, інтернет-банкінг My Sense Bank та через сайт банку https://sensebank.com.ua/;
  • перекази за IBAN.

Як розраховується ліміт?

Ліміт розраховується на дату проведення операції, а не на дату, коли сума спишеться з рахунку. Наприклад, ви провели операцію 31 липня, по рахунку сума пройшла 2 серпня. Сума операції врхована в ліміт липня.

Як розраховується комісія, якщо переказ виконано частково в рамках ліміту 20 000 грн, а частково — з перелімітом?

Наведемо як приклад розрахунок для першого переказу за місяць на суму 25 000 грн. Комісія розраховується тільки на суму перевищення ліміту, тобто на 5 000 грн. І тому в момент списання суми з рахунку у виписці по картці ви побачите комісію в розмірі 55 грн (розраховується як 1% від 5 000 грн, плюс до цього результату 5 грн).

Чому я не бачу цієї комісії в момент переказу?

Враховуючи те, що комісія розраховується тільки для вже виконаного переказу, вона може бути відображена тільки після проходження операції за випискою. Тому в момент створення переказу таку комісію сервіс не підтягує в розрахунок та не відображає.

Як списується комісія, якщо я виконую переказ за рахунок кредитних коштів?

Для зручності візьмемо як приклад переказ на 2 000 грн повністю за рахунок кредитних коштів та врахуємо, що це вже другий Р2Р-переказ за місяць (попередній був на 25 000 грн, тобто ліміт на безплатні Р2Р-перекази вже вичерпано). Отже, в момент операції ви побачите комісію за переказ кредитних коштів, яка не пов'язана з лімітом на перекази та залежить тільки від того, кредитні це кошти чи власні. Розмір такої комісії — 4% мін. 20 грн, тобто ви побачите плату за переказ 80 грн. Після проходження операції за випискою додатково буде розраховано ще 25 грн комісії через те, що сумарно за місяць ви виконали Р2Р-переказів на суму більше 20 000 грн.

Де я можу переглянути поточний статус ліміту? Як відслідковувати використання цього ліміту?

З 1 серпня 2023 року перегляд ліміту та його статусу доступний в застосунку Sense SuperApp. Інструкція з користування сервісом в статті "Подивитися ліміт для безкоштовних переказів з картки Сaméléon у Sense SuperApp".

Де вказано про цю комісію?

Ця комісія відображена в пункті 24 тарифів картки Сaméléon.

 

Нагадаємо, що у разі незгоди зі змінами в тарифах, ви маєте право до дати, з якої застосовуватимуться такі зміни, розірвати договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання.

Чи була ця стаття корисною?
79 з 100 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.