Оформити реструктуризацію боргу відповідно до Закону України № 3156

Завдання

Оформити реструктуризацію кредиту або кредитної картки відповідно до ЗУ № 3156. Отримати пільгові умови на погашення кредиту або кредитної картки відповідно до законопроєкту № 9051.

Умова

Рішення

Спочатку перевірте наявність пільгової пропозиції погашення боргу в Sense SuperApp, яку підготував для вас банк. Умови індивідуальної пропозиції від банку вигідніші за умови, які визначені в Законі України № 3156. Основні переваги пропозиції реструктуризації від Sense Bank — менша відсоткова ставка, оформлення без надання документів та додаткових перевірок, адже пропозиція вже для вас погоджена. 

Щоб перевірити наявність пропозиції від банку та скористатися нею, перегляньте інструкції у статтях:

Якщо пропозиція наразі відсутня або ви бажаєте оформити реструктуризацію саме за умовами Закону України № 3156, виконайте кроки описані нижче у статті.

Крок 1. Зверніться в онлайн-чат Sense SuperApp або зателефонуйте в Контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Наші співробітники проконсультують вас про умови отримання реструктуризації, перевірять на відповідність критеріям, які визначені законом, та повідомлять про попередній результат.
Після отримання попереднього рішення від співробітника банку про можливість оформлення реструктуризації за Законом УкраЇни № 3156, переходьте до кроку нижче.

Крок 2. Заповніть заяву на отримання реструктуризації кредитного договору. Заява заповнюється у довільній формі особою, на яку оформлено кредитний договір або її представником (за довіреністю). Бланки заяв:

Крок 3. Підготуйте документи в залежності від підстави подання заяви (оригінали або копії, завірені нотаріально):

 1. Документ №1. В залежності від вашого статусу перебування:
  • якщо ви проживаєте на території, на якій ведуться або велися бойові дії чи на тимчасово окупованій території — документи, що підтверджують постійне місце проживання на території України, на якій ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованій Російською Федерацією території України;
  • для ВПО (внутрішньо-переміщені особи), які виїхали з території, на якій ведуться або велися бойові дії, тимчасово окупованої території — довідка про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи.
 2. Документ №2. Відповідно до критерію, який ви зазначили в заяві. А саме:
  • Особа та члени її сім'ї мають єдине джерело доходу державну та соціальну матеріальну допомогу та/або пенсійне забезпечення, благодійну допомогу:
   ▪ довідка про склад сім'ї від Управляючих компаній/ЦНАПу або довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;
   ▪ довідка від позичальника з підтвердженням складу сім'ї (в довільній формі);
   ▪ довідка форми ОК-7 для всіх членів сім’ї віком від 16 років (можна сформувати через ДІЯ або на сайті Пенсійного фонду);
   ▪ копії РНОКПП всіх членів сім'ї, які вказані в довідці про стан сім'ї (про зареєстрованих у будинку осіб) та з довідки від позичальника з підтвердженням складу сім'ї.
  • Особа є батьком чи матір'ю багатодітної сім'ї, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг:
   ▪ посвідчення батьків багатодітної сім’ї ;
   ▪ рішення (повідомлення) уповноваженого органу (наразі – Пенсійний фонд) про призначення житлової субсидії.
  • Особа або член її сім'ї з інвалідністю внаслідок війни і сукупний розмір доходу всіх членів сім'ї не перевищує двох мінімальних заробітних плат:
   ▪ посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, надане відповідно до пунктів 10–16 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (за наявності);
   ▪ довідка від позичальника з підтвердженням складу сім'ї (в довільній формі);
   ▪ довідка про склад сім'ї від Управляючих компаній/ЦНАПу або довідка про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні;
   ▪ довідка форми ОК-7 для всіх членів сім’ї віком від 16 років (можна сформувати через ДІЯ або на сайті Пенсійного фонду);
   ▪ довідка з Пенсійного фонду по всім членам сім’ї про нарахування пенсії або соціальної допомоги за останні 6 місяців;
   ▪ копії РНОКПП всіх членів сім'ї, які вказані в довідці про стан сім'ї (про зареєстрованих у будинку осіб) та з довідки від позичальника з підтвердженням складу сім'ї.

 Крок 4. Надайте в банк заяву з відповідними документами одним із способів:

 • в паперовій формі — зверніться у відділення банку або надішліть поштою рекомендованим листом Голові Правління за адресою: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100 (номер телефону отримувача 044 494 01 01);
 • в електронній формі — підпишіть заяву і документи КЕПом та надішліть на електронну адресу ccd@sensebank.com.ua.

Ваше звернення буде розглянуто протягом 14 календарних днів від дня отримання банком повного пакета документів.

Корисні статті

Які умови отримання пільг на погашення кредиту або кредитної картки відповідно до ЗУ № 9051?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.