Які умови послуги "Зарплата раніше"?

Запитання

На яких умовах надається послуга "Зарплата раніше" для зарплатної картки? Які відсотки та комісії в разі підключення послуги "Зарплата раніше"? 

Відповідь

Трохи не вистачає до зарплати, набридло позичати кошти у друзів та родичів? Не проблема 😉 Можете позичити кошти у банку, бо тепер ми надаємо послугу "Зарплата раніше" з мінімальною переплатою.

Як тільки послуга буде доступна, вам надійде PUSH. Для подальшого оформлення перегляньте покрокову інструкцію в статті "Підключити послугу "Зарплата раніше" по зарплатній картці в Sense SuperApp".

А з умовами послуги ознайомтеся нижче.

Що таке "Зарплата раніше"?

Це сума коштів від 1 000 до 20 000 грн, яку банк надає вам до зарплати. Доступна сума може змінюватися щомісяця. Підключення послуги не означає, що вам обов'язково потрібно витрачати ці кошти, це просто ваша фінансова подушка до зарплати.

Коли я можу підключити послугу? Коли кошти будуть доступні? 

Підключити послугу можете будь-коли. Строк її дії після підключення один рік з можливістю пролонгації.

Кредитний ліміт встановлюється, а кошти будуть доступні для використання в "Період доступності" з 25 по 5 число кожного місяця.

Наприклад, ви підключили послугу 10 вересня, тому "період доступності" кредиту — з 25 вересня по 5 жовтня. Наступний період — з 25 жовтня по 5 листопада і так далі.

Якщо ви підключили послугу 28 вересня, то "період доступності" кредиту — з 28 вересня по 5 жовтня. Наступний період — з 25 жовтня по 5 листопада і так далі.

Що я маю платити за користування кредитом?

 1. Відсотки — залежно від того, в якому періоді ви повернули кошти:
  ▪ в пільговому періоді до 43 днів — 0,01% річних ;
  ▪ 
  поза пільговим періодом 45% річних річних.
  Наприклад, ви користувались кредитним лімітом з 25 вересня по 5 жовтня, а повернули кошти:
  - до 5 листопада (в пільговому періоді) — сплачуйте тільки 0,01% річних;
  - з 6 листопада (поза пільговим періодом) — оплатіть 45% річних за кожен день, починаючи з 6 числа.
 2. Комісія 100 грн, якщо ви використали кредитні кошти в сумі від 250 грн. Комісія списується з 6 по 20 число включно, за рахунок власних та кредитних коштів або за рахунок несанкціонованої заборгованості.
  Наприклад, 27 жовтня ви витратили 175 грн. З 6 по 20 листопада комісію списано не буде, тому що використана сума менше 250 грн. Якщо ж 30 жовтня ви ще витратили 120 грн, то з 6 по 20 листопада за користування послугою буде списано 100 грн комісії, адже сумарно ви скористалися сумою, яка більше 250 грн.

Як потрібно повертати витрачені кредитні кошти?

Заборгованість погашається автоматично під час найближчого поповнення рахунка (зарахування заробітної плати чи інших поповнень). З доступними каналами для поповнення ознайомтеся у статті "Які канали поповнення кредитної або дебетової картки?".

Якщо не повернути кошти до початку нового "Періоду доступності", чи надасть банк кредитний ліміт в наступному місяці?

Ні, ліміт не буде надано. Щоб скористатись послугою, потрібно повернути кошти і очікувати нового "Періоду доступності". За фактом доступності нового кредиту ви отримаєте PUSH.

Корисні статті

Підключити послугу "Зарплата раніше" по зарплатній картці в Sense SuperApp

Дозволити Sense SuperApp відправляти Push на пристрій

Подивитись інформацію за послугою "Зарплата раніше" по зарплатній картці у Sense SuperApp

Відключити послугу "Зарплата раніше" по зарплатній картці в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
7 з 8 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.