Ліміт на безкоштовні перекази з картки Zero limited на картки інших банків з 21 вересня

Запитання

Який ліміт встановлено для карток з тарифом Zero limited на проведення Р2Р-переказів без комісії? Як розраховується комісія за переказ з картки на картку понад ліміту безкоштовних операцій?

Відповідь

Якщо ви власник картки Zero limited, то ми маємо для вас чудові новини.

Вже з 21 вересня за вашою карткою Р2Р-перекази безкоштовні в рамках місячного ліміту в 10 000 грн включно. Тільки в разі перевищення цього ліміту розраховується комісія.

Який розмір комісії? Коли вона списується?

1% + 5 грн від суми переказу, яка перевищує ліміт на безкоштовні перекази. Комісія списується в разі, якщо за поточний календарний місяць ви вже виконали переказів на суму понад 10 000 грн саме з цієї картки з тарифом Zero limited.

Які операції враховуються в ліміт?

Будь-які Р2Р-перекази через зовнішні сервіси та Р2Р-перекази не клієнтам банку (як через застосунок Sense SuperApp, так і через інші ресурси).

Які операції не враховуються в ліміт та відбуваються без такої комісії незалежно від суми?

▪ Перекази між своїми рахунками;
▪ перекази клієнтам банку через застосунок Sense SuperApp, інтернет-банкінг My Sense Bank та через сайт банку https://sensebank.com.ua/;
▪ перекази за IBAN.

Як розраховується ліміт?

Ліміт розраховується на дату проведення операції, а не на дату, коли сума спишеться з рахунку.

Наприклад, ви провели операцію 31 жовтня. По рахунку сума проходить 2 листопада і, в разі перевищення ліміту, разом з цим списується комісія за операцію. Безпосередньо ж сума операції буде врахована в місячний ліміт жовтня.

Як розраховується комісія, якщо переказ виконано частково в рамках ліміту 10 000 грн, а частково — з перелімітом?

Наведемо як приклад розрахунок для першого переказу за місяць на суму 15 000 грн. Комісія розраховується тільки на суму перевищення ліміту, тобто на 5 000 грн. І тому в момент списання суми з рахунку у виписці по картці ви побачите комісію в розмірі 55 грн (розраховується як 1% від 5 000 грн, плюс до цього результату 5 грн).

Чому я не бачу цієї комісії в момент переказу?

Враховуючи те, що комісія розраховується тільки для вже виконаного переказу, вона може бути відображена тільки після проходження операції за випискою. Тому в момент створення переказу таку комісію сервіс не підтягує в розрахунок та не відображає.

Де я можу переглянути поточний статус ліміту? Як відслідковувати використання цього ліміту?

Перегляд ліміту та його статусу доступний в застосунку Sense SuperApp. Інструкція з користування сервісом в статті "Подивитися ліміт для безкоштовних переказів з карток у Sense SuperApp".

Чи була ця стаття корисною?
85 з 103 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.