Чому з моєї зарплатної картки списані кошти на погашення обов'язкового мінімального платежу кредитки?

Запитання

Чому з моєї зарплатної картки списані кошти на погашення обов'язкового мінімального платежу за карткою RED? Чому з моєї зарплатної картки списані кошти на погашення обов'язкового мінімального платежу за карткою "ВИГОДА"?

Відповідь

Щоб погашати кредитку вчасно та не платити зайвого з 25 жовтня 2023 року ми впроваджуємо новий процес, за яким з вашої зарплатної картки буде відбуватися автоматичне погашення обов'язкового мінімального платежу за активними картками "ВИГОДА" (емітована з 03.12.2022 р.) та RED 2.0. 

Як буде працювати "Автоматичне погашення ОМП"?

У розрахункову дату формується обов'язковий мінімальний платіж. На наступний день (близько 11:30), якщо платіж по кредитці ще не погашено, відбувається погашення з зарплатної картки. Списання здійснюється у розмірі суми для повного або часткового погашення платежу — але не більше, ніж залишок на зарплатній картці. Автоматичне списання з зарплатної картки буде відбуватись щодня до повного погашення суми платежу.

Наприклад, 6 листопада у розрахункову дату по картці сформовано обов'язковий мінімальний платіж 200 грн. Вже 7 листопада, якщо платіж не погасили самостійно, з вашої зарплатної картки автоматично буде списано 200 грн. Якщо балансі ЗП картки буде тільки 100 грн (тобто, суми недостатньо), то спишеться 100 грн, а залишок суми може бути погашений наступного дня, при наявності залишку на ЗП картці. Або якщо залишок на ЗП картці не буде змінюватись, то вам потрібно буде  самостійно виконати умови погашення заборгованості до дати платежу.

Чи можна змінити дату списання? 

Ні, процедура запускається з наступного дня, після розрахункової дати.

Чи буде автоматичне списання суми, якщо обовʼязковий мінімальний платіж вже погашено?

Ні, якщо ви самостійно виконаєте погашення обовʼязкового мінімального платежу і кошти будуть зараховані на рахунок, то система автоматично не буде виконувати списання. Зі строками зарахування ознайомтесь у статті "Які канали поповнення кредитної або дебетової картки?".

Де вказано про ці списання? 

Списання відбуваються на підставі розділу 7 (п. 7.1 та п. 7.3) Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.

Корисні статті

Подивитися розрахункову дату по кредитній картці в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
20 з 21 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.