Я оформив віртуальну зарплатну картку. Що далі?

Запитання

Я оформив віртуальну зарплатну картку. Що далі?

Відповідь

Вітаємо, ви оформили віртуальну зарплатну картку від Sense Bank. І ця стаття допоможе вам розібратися, як користуватися карткою, а також які переваги ви отримали разом з нею.

Рекомендуємо почати із ознайомлення з відповідями на такі запитання:

Я оформив картку і вже можу нею користуватись?

Так, ви щасливий володар віртуальної зарплатної картки і тепер можете проводити операції з нею =).

Щоб користуватися карткою будь-де, виконайте такі прості кроки:

Крок першийАктивуйте картку та встановіть ПІН до неї, якщо під час оформлення цього ви ще не зробили.

Крок другий. Встановіть кодове слово, яке знадобиться вам під час звернення до нашого контакт-центру. Ваша інструкція у статті "Встановити/Змінити кодове слово для картки у Sense SuperApp".

Крок третій. Додайте картку в Google Pay або Apple Pay та отримайте суперздібність проводити операції навіть без фізичного пластику на руках:

Крок четвертий. Оберіть категорії підвищенного кешбеку в програмі винагород CASH'U CLUB. Як це зробити читайте у статті "Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB в Sense SuperApp"

Крок п'ятий. Ознайомтеся з можливостями керування вашою зарплатною карткою — "Як керувати карткою та картковим рахунком у Sense SuperApp?".

 

Мені потрібен фізичний пластик до моєї зарплатної картки. Як це зробити?

Все просто! В Sense SuperApp замовте собі фізичну картку з доставкою на найближче відділення або поштомат "Нової Пошти" і не пізніше, ніж через чотири робочі дні іменна картка вже у вашому гаманці:
Якщо пластикова картка потрібна терміново, ви можете вже сьогодні забрати неіменну картку у найближчому відділенні Sense Bank та прив'язати пластик до своєї віртуальної зарплатної картки. Як це зробити написано у статті "Прив'язати неіменну пластикову картку до віртуальної картки".

Де я можу ознайомитися з тарифами?

Тарифи за вашою карткою перегляньте прямо в Sense SuperApp.

Яку "суперсилу" має зарплатна картка?

Картка має "суперсилу" і не одну =). Та все ж вирізнається вона такими можливостями:

  • "Дохідний сейф" — це додатковий рахунок на вашій зарплатній картці, з яким ви можете заощаджувати кошти та отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків. Поповнювати і знімати кошти з нього ви можете без обмежень 24/7. Ознайомтесь детальніше у статті "Що таке "Дохідний сейф"? Як ним користуватись? Як поповнювати?".
  • "Зарплата раніше" — послуга, яка буде вашою фінансовою "подушкою" до зарплати. Наприклад, трохи не вистачає до зарплати — позичте кошти у банку (від 1 000 до 20 000 грн), скориставшись послугою "Зарплата раніше" з мінімальною переплатою. Як і коли можна скористатись додатковою сумою, читайте в статті "Які умови послуги "Зарплата раніше"?". 
  • Кешбек +2% на всі покупки карткою — щовихідні упродовж трьох місяців після виплати першої зарплати. Це в додачу до постійної програми винагород Cash'U CLUB.
  • Та інші переваги Пакету послуг, в рамках якого оформлена картка (а це і Cash'U CLUB, і безкоштовне зняття готівки у будь-яких банкоматах та інші).

Чи є якісь обмеження по сумі на проведення операцій карткою?

Допустимі значення лімітів на проведення операцій карткою встановлені з урахуванням обмежень НБУ. Ознайомтесь з ними у статті "Які обмеження на зняття готівки та покупки з карток на період воєнного стану?".

Також, встановлено ліміти сервісу. Про ці ліміти читайте в статті "Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp та My Sense Bank?". 

Чудово! Тепер ви знаєте більше, а ваша картка готова до пригод!

 

Також рекомендуємо ознайомитися зі статтями, які можуть стати вам у нагоді:

Чи була ця стаття корисною?
2 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.