Осінній look або редизайн Sense SuperApp. Що нового?

Запитання

Осінній look або редизайн Sense SuperApp. Що нового? Який редизайн Sense SuperApp буде від 9 листопада?

Відповідь

За вікном вже прохолодно, а тому саме час оновити гардероб або й навіть переглянути свій стиль =)

І наш застосунок Sense SuperApp також не стоїть осторонь трендів, а тому оновився 9 листопада до версії 3.20.0. Все задля того, щоб радувати вас стильними "образами" та стати best другом у вирішенні фінансових питань.

Тож, ознайомтесь у цій статті з обновками.

Редизайн кнопки "Платежі/Перекази"

Об’єднали месенджер з платежами та переказами. Тепер чати створюються автоматично після кожного переказу, і не тільки з користувачами Sense SuperApp, а і з клієнтами інших банків.  Це дозволить швидко і зручно здійснювати перекази, адже для наступного переказу одному й тому ж отримувачу, достатньо просто перейти в такий чат, вказати суму і натиснути кнопку "Переказати". 

Чати можна перейменовувати, закріплювати та виносити на робочий стіл. Нагадуємо, що чатитись та здійснювати запит на переказ коштів можна тільки з користувачами Sense. А от переказувати кошти в чаті — будь-кому.
Ознайомтесь, як це виглядає у статтях: 

Змінився лише зовнішній вигляд. Шаблони для оплати комунальних платежів, поповнення мобільного тощо, а також умови виконання платежів (ліміти, заповнення полів та інше) залишаються без змін.

Новий віджет "Мої кошти"

У вкладці "Продукти" з'явився новий віджет "Мої кошти". На якому є прогресбар власних коштів на всіх ваших рахунках — на карткових та поточних, на депозитах, збірках та інвестиціях (акції та облігації). А також можете дізнатись, які кошти приносять вам дохід, тобто на них нараховуються відсотки, а яка сума просто чекає на вас =)
Перегляньте цей додатковий функціонал у статті "Переглянути загальну суму власних коштів в Sense SuperApp".

Вертикальне подання продуктів

У "Продуктах" біля кожного блоку "Рахунки та картки", "Депозити", "Кредити" та інші — з'явилась кнопка "Усі", якщо ви маєте більше двох продуктів у одному блоці. Натиснувши на цю кнопку, ви побачите вертикальний список ваших продуктів (карток, депозитів, кредитів тощо). Це дуууже зручно для тих, кому подобається бачити на екрані весь перелік, наприклад, карток — щоб не свайпати екран праворуч, шукаючи потрібну картку.

Хоча у кожного свої смаки=) Тому залишаємо і горизонтальне відображення продуктів, які можна переглянути просто свайпаючи екран.

Зміна порядку відображення договорів

Улюблена картка не відображається першою у блоці "Рахунки та картки"?

Тепер це можливо виправити — просто відкрийте список всіх карток, затисніть бажану картку і перетягніть її на перше місце. Так можна змінювати послідовність відображення будь-яких продуктів (кредитів, депозитів, збірок та інше).

Це оновлення Sense SuperApp просто неймовірний outfit, тобто комплекс вдало підібраних "образів" та аксесуарів. 

Є сенс змінюватись на краще саме для вас!

 

Ви ще не користуєтесь Sense SuperApp? Завантажте застосунок прямо зараз:
для IOS — в App Store;
для Android — в Play Маркет;
 для Android (HUAWEI/Honor) —  в AppGallery.
Ваша інструкція для реєстрації — в статті "Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp".

Чи була ця стаття корисною?
5 з 5 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.