Які ліміти для карток існують?

Запитання

Які ліміти існують по карткам?

Умова

Відповідь

Під час проведення операції карткою можуть спрацювати ліміти як на стороні банку, так і на стороні сервісу, на якому ви здійснюєте операцію (дізнайтеся їх в підтримці цього сервісу).

Ліміти на стороні банку, який випустив картку, поділяються на такі рівні:

  • ліміти на операції з карткою — переглянути ці ліміти ви можете в Sense SuperApp (ваша інструкція в статті "Переглянути та змінити ліміти картки в Sense SuperApp");
  • ліміти на рахунок — встановлені на операції з всього рахунку сумарно і застосовуються якщо у вас декілька карток до одного рахунку. Вони відображаються як максимальні суми, до яких можна підвищити ліміти на картку.

Змінити в цифровому банку ви можете тільки лімити на операції з карткою. Ліміт на рахунок встановлюється банком і змінити його неможливо.

На операції, які ви проводите на ресурсах нашого банку (крім переказів з картки на картку), діють тільки ліміти ресурсу, а ліміти самої картки не приймаються до уваги. Більш детально про ліміти наших ресурсів читайте у статті "Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp та My Sense Bank?".

Якщо ж ви проводите операцію на ресурсі стороннього банку, спрацьовує найменший ліміт з лімітів картки та стороннього ресурса.

Наприклад, ви бажаєте зняти 15 000 грн в чужому банкоматі і на зняття готівки за вашою карткою встановлено ліміт 10 000 грн.
Варіант 1. У сторонньому банкоматі встановлено ліміт на чужі картки в розмірі 1 000 грн. Отже,  спрацює ліміт банкомату і більше 1 000 грн за операцію ви не отримаєте.
Варіант 2. У сторонньому банкоматі встановлено ліміт в 20 000 грн на видачу готівки з чужих карток. Ви спокійно отримаєте 10 000 грн, тому що такий ліміт на готівку встановлено для вашої картки.

Для карток Sense Bank встановлено різні значення лімітів, в залежності від типу операції (готівка, покупка, переказ з картки на картку та інтернет-операції) та типу тарифу, в рамках якого випущено картку. Ваші поточні встановлені ліміти перегляньте в Sense SuperApp.

Корисні статті

Які ліміти на Р2Р-поповнення передбачено на стороні МПС?

Переглянути та змінити ліміти картки в Sense SuperApp

Як розраховуються ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp/My Sense Bank?

Чи була ця стаття корисною?
154 з 225 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.