Коли нараховуються/не нараховуються бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB/"Вигода"?

Запитання

Коли починають нараховуватися бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB/"Вигода"? Коли починають нараховуватися бонуси по новій картці? Чи будуть нараховуватися бонуси Cash'U CLUB/"Вигода", якщо по продуктам банку буде борг? 

Умова

Відповідь

Бонуси зараховуються на бонусний рахунок одразу після проведення операції, яка підходить під умови нарахування бонусів (крім нових/перевипущених карток, по яким бонуси будуть зараховані та відображені протягом трьох робочих днів з моменту їх активації).

Якщо ж у вас є прострочена заборгованість по будь-якому банківському продукту більше 30 грн, бонуси не нараховуватимуться, нарахування бонусів відновиться протягом трьох робочих днів з моменту погашення заборгованості. За покупки, які ви проводили під час наявності простроченої заборгованості, бонуси не будуть нараховані.

Якщо покупка відповідає умовам бонусної програми, але пройшло три робочі дні, а бонусів за неї немає — зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в Контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

Корисні статті

Не нарахувалися бонуси в програмі винагород Cash'U CLUB

Дізнатися, чи нараховано бонуси/скільки бонусів нараховано в Cash'U CLUB в Sense SuperApp

Переглянути нараховані або використані бонуси по картці "ВИГОДА" в Sense SuperApp

Чи впливають бонуси Cash'U CLUB/"Вигода" на отримання субсидії? Як відмовитись від участі?

Чи була ця стаття корисною?
31 з 42 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.