Які види страхування можна оформити у Sense Bank?

Запитання

Які види страхування можна оформити у Sense Bank? 

Відповідь

У Sense Bank можна оформити страхування:

 • в цифровому банку Sense SuperApp "Автоцивілка" — це надійна можливість захистити себе від раптових фінансових проблем у разі ДТП з вашої вини, а також компенсувати витрати потерпілому.
 • у відділенні Sense Bank — доступні програми страхування від страхової компанії "Уніка". 
  Наразі передбачено такі види:
  • "Туризм" — страхування на випадок раптового захворювання, нещасного випадку або іншої непередбаченої події, яка сталась із застрахованою особою під час перебування за кордоном.
  • "Страхування від нещасних випадків" — страхування від нещасного випадку та забезпечення матеріальної підтримки застрахованій особі, а також сім'ї і близьким в непередбачуваних випадках, пов'язаних з раптовим збитком для здоров'я. 
  • "Захист здоров’я" — страхування здоров'я та життя на випадок хвороби. Організація та оплата медичної допомоги і компенсація витрат застрахованій особі, а також сім'ї та близьким, при настанні страхового випадку.
  • "Захист бюджету" — страхування постійних витрат (комунальні платежі, інтернет, мобільний зв’язок, продуктовий кошик тощо) та забезпечення фінансової підтримки в непередбачуваних ситуаціях (втрата роботи, втрата прцездатності, нещасний випадок та інше).
  • "Страхування майна" — страхування житла, внутрішнього оздоблення та інженерно-комунікаційного обладнання. Забезпечення матеріальної допомоги у випадках стихійного лиха, крадіжки або пожежі та інше, при нанесенні збитків власнику застрахованого майна та сусідам.

Корисні статті

Які документи потрібні для оформлення страхування у відділенні?

Які страхові компанії акредитовані Sense Bank?

 

Чи була ця стаття корисною?
26 з 35 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.