Як замовити та отримати довідку по банківському продукту? Скільки коштує довідка?

Запитання

Як замовити та отримати довідку по банківському продукту? Скільки коштує довідка?

Умова

  • Отримати платну довідку ви можете в онлайн-чаті в цифровому банку Sense SuperApp, на електронну пошту або у відділенні банку.
  • Довідки про закриття, для посольства, для декларації, про наявність або відсутність заборгованості по беззаставному кредиту, довідка по цінним паперам з підписом факсиміле — відправляються на адресу електронної пошти безкоштовно.

Відповідь

Довідку про закриття споживчого або грошового кредитного договору, наявність депозитів, заборгованості по кредитному договору, закриття карткового рахунку, для декларації, посольства, по цінним паперам можете безкоштовно сформувати в цифровому банку Sense SuperApp.

Для замовлення інших довідок по банківським продуктам  зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50. Для оплати довідки в момент звернення вам потрібно мати картку будь-якого українського банку, на якій є сума для оплати довідки.

Довідка про закриття карткового/депозитного/поточного рахунку видається безкоштовно, вартість інших довідок — 150 гривень. Довідки готуються від трьох до п'яти робочих днів.

Також, для замовлення довідки, ви можете звернутися до відділення банку. При собі потрібно мати паспорт, РНОКПП та суму для оплати довідки.

Корисні статті

Які довідки є по карткам?

Які довідки є по цінним паперам?

Які довідки є по грошовим і споживчим кредитам?

Які довідки є по депозитам і поточним рахункам?

Якою мовою видаються довідки?

Можна поставити мокру печатку на довідці для посольства з факсиміле?

Чи була ця стаття корисною?
35 з 60 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.