Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Запитання

Що таке 3D-Secure? Як підключити 3D-Secure?

Відповідь

Технологія 3D Secure — це послуга, яка дозволяє проводити додаткову перевірку власника картки під час розрахунків на сайтах, переказах в інтернеті (наприклад, переказ з картки на картку) за умови, що ресурс підтримує цю технологію. У цих операціях використання 3D Secure обов'язкове, так як це вимога міжнародних платіжних систем (Masterсard і Visa).

3D-Secure підключається автоматично і безкоштовно, не пізніше наступного дня після активації картки, випущеної в рамках міжнародних платіжних систем Masterсard і Visa. 

Коли ви робите розрахунок в інтернеті з використанням даних платіжної картки, то для її підтвердження може бути кілька варіантів в залежності від налаштувань ресурсу або вашого пристрою: 

 • смс з кодом на номер мобільного телефону для смс-інформування по вашій картці. Якщо у вас по різним карткам смс-інформування підключено на різні номери телефонів, то 3D-Secure надходить на ці різні номери. Якщо смс-інформування не підключено, то код буде надходити на номер мобільного телефону, який ви вказували при оформленні картки.
 • перевірка через цифровий банк Sense SuperApp. Для цього повинні бути виконані умови:
  - ресурс підтримує 3DS 2.0;
  - пристрій підтримує Touch ID/Face ID;
  - встановлена ​​остання версія цифрового банку, ви в ньому зареєстровані та налаштували вхід в додаток по Touch ID/Face ID.
  Отже, для підтвердження операції на ресурсі через Sense SuperApp, вам надійде PUSH-повідомлення. Перейдіть на нього.1.png
  В особистому кабінеті Sense SuperApp підтвердіть списання з картки — натисніть "Підтвердити з Touch ID/Face ID".
  2.png
  Оплата підтверджена. Ви автоматично повернетесь на ресурс, в якому здійснювали розрахунок карткою.

Корисні статті

Не надходить код для підтвердження операції в інтернеті

Що таке "смс-інформування"?

Змінити номер мобільного телефону через банкомат Sense Bank

Що таке LOOKUP CODE і де його дивитися?

Чи була ця стаття корисною?
30 з 66 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.