Які строки отримання і відправки платежів в гривні між банками?

Запитання

Які строки отримання і відправки платежів в гривні між банками?

Відповідь

Sense Bank підтримує ініціативу Національного банку України у введенні розширеного регламенту роботи Системи електронних платежів і з 1 квітня 2023 року проводить виконання платежів за реквізитами в гривні між українськими банками в режимі 24/7, а саме:

  • Платежі в гривні з інших банків зараховуються на рахунки клієнтів щодня з 00:00 до 23:59. Остаточні терміни надходження залежать від термінів обробки платежу банком-відправником і становлять від одного до трьох робочих днів. Sense Bank зараховує кошти на рахунок день-у-день після надходження платежу в банк. 
  • Платежі за реквізитами в інші банки України в Sense SuperApp відправляються день-в-день щодня з 00:00 до 23:59. Остаточні терміни надходження залежать від термінів зарахування платежу банком-одержувачем і складають від одного до трьох робочих днів. Як виконати платіж — описано в статтях "Оплатити за реквізитами у Sense SuperApp".

Терміни обробки платежів за реквізитами в касі банку — без змін (при переказі в робочий день — платіж відправляється в цей же день, у вихідні та святкові дні — на наступний робочий день).

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp"

Як знайти найближче відділення?

Які платежі та перекази доступні у Sense SuperApp?

Чи була ця стаття корисною?
9 з 15 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.