Прийшла смс про закриття кредитної лінії на картці. Що робити?

Запитання

Що за смс про закриття кредитної лінії по картці? Прийшла смс про закриття кредитної лінії на картці, що робити?

Відповідь

Якщо ви отримали смс про закриття кредитної лінії — за вашою кредитною карткою не продовжено кредитний ліміт. В залежності від типу картки вона або залишається активною, або буде анульована (банк в односторонньому порядку приймає рішення про продовження кредитного ліміту на підставі п. 4.3.15 Договору про банківський обслуговування фізичних осіб).

За наявності заборгованості на картці, погасіть її в повному обсязі:

 1. Дізнайтеся суму заборгованості в Sense SuperApp.
 2. Поповніть картку. Канали поповнення активної картки перегляньте у статті "Які канали поповнення картки?". Якщо картка вже анульована — поповнення доступне тільки за номером рахунку (деталі дивіться у статті "Як поповнити анульовану картку?").

Якщо ви не можете погасити всю суму одразу — сплачуйте щомісяця мінімальний платіж в подвійному розмірі. Як дізнатися суму — перегляньте в статті "Дізнатися мінімальний платіж по кредитній картці в Sense SuperApp".

Для кредитних карток, окрім картки Caméléon та "ВИГОДА", недоступні видаткові операції (навіть після сплати заборгованості).

Видаткові операції за картками Caméléon та "ВИГОДА" будуть активовані тільки після погашення боргу, потім ви зможете продовжувати користуватися ними як дебетовими.

Корисні статті

Як поповнити анульовану картку?

Які канали погашення кредитної/дебетової картки?

Чи була ця стаття корисною?
158 з 242 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 4

 • Maksym

  Немає сенсу це робити за картками Cameleon. Чому б за нею просто не анулювати кредитний ліміт?..

  0
 • Татьяна Филон

  Maksym, добрий день! Картка Cameleon- це кредитна картка:) тому закриття кредитної лінії процює саме так, як описано в статті. Але вашу пропозицію обв'язково передам спеціалістам. 

  0
 • Maksym

  @Татьяна Филон, у людини не було встановлено кредитного ліміту на цій картці :) Але він зміг без проблем її відкрити знову...

  0
 • Татьяна Филон

  Щось цікавеньке:) потрібен аналіз картки. Тому власник картки може звернутися в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або до Контакт-центру за телефоном 0800 50 20 50, щоб все з'ясувати:)

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.