Достроково розторгнути депозит

Завдання

Достроково розторгнути депозит. Достроково отримати депозит.

Умова

Дострокове розторгнення можливе:

  • за депозитом "Прибутковий" строком від трьох місяців — протягом семи днів після кожної пролонгації (сім днів відраховується з наступного дня після дати пролонгації). Відразу після оформлення вкладу відключити пролонгацію недоступно. Наприклад, якщо депозит оформлено 14.08 та діє до 14.11, та пролонгація буде 14.11, розірвання доступне протягом семи днів тільки після 14.11, а не після 14.08.
  • за іншими депозитами — тільки якщо це передбачено умовами договору (доступно в будь-який день).

Рішення

Для дострокового розторгнення депозиту зверніться в будь-яке відділення банку з паспортом та РНОКПП.

Розторгнення вкладу можливе день у день, але не пізніше шостого дня після подачі заявки (відповідно до пункту 2.4.2 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб/розділ "Депозитні вклади").

За умови дострокового розторгнення відбувається перерахунок відсотків за дні дії вкладу (якщо депозит пролонгувався — від дати останньої пролонгації). Для перерахунку застосовується окрема процентна ставка для розірвання (вказана на сайті банку в розділі "Заощадження/Депозити/Умови депозитних вкладів фізичних осіб").

Сума вкладу виплачується на картку або поточний рахунок. Зняття коштів — згідно тарифів картки або рахунку відповідно.

Приклад:
Ви оформили депозит на шість місяців, але через два місяці робите дострокове розірвання. Два місяці відсотки нараховувалися за ставкою оформлення, наприклад, 10% річних. При розірванні нараховані відсотки за два місяці перерахувати за ставкою розірвання, наприклад, під 2% замість 10%.
Якщо по депозиту була пролонгація, наприклад — 14.11, а дострокове розірвання робите 19.11, то перерахунок відсотків буде тільки за дні після пролонгації — з 14.11 по 18.11 (19.11 — це день розірвання, за цей день відсотки не нараховуються).

Корисні статті

Як знайти найближче відділення?

Закрити "Збірку" в Sense SuperApp

Подивитися тарифи картки в Sense SuperApp

Як дізнатися тарифи по поточному рахунку?

Чи була ця стаття корисною?
38 з 49 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.