Що таке "мінімальний платіж" по кредитній картці?

Запитання

Що таке "мінімальний платіж" по кредитній картці?

Відповідь

Мінімальний платіж це обов'язковий щомісячний платіж, який становить 5% мінімум 50 грн (по картці Сaméléon — 10% мінімум 50 грн) від загальної суми заборгованості на розрахункову дату. Для картки "Все просто" розмір платежу вказано у тарифах картки.

За умови наявності на розрахункову дату нарахованих штрафів, пені, несанкціонованої заборгованості, простроченної заборгованості — вони також додаються в повному обсязі в суму мінімального платежу.

Сума мінімального платежу під час розрахунку округляється в сторону зменшення і завжди кратна 50 грн (наприклад, якщо по кредитній картці у вас заборгованість на розрахункову дату 3 500 грн, 5% від цієї суми — 175 грн. Так як платіж округляється в сторону зменшення і кратний 50 грн, мінімальний платіж буде сформований в розмірі 150 грн. Якщо по картці Сaméléon заборгованість на розрахункову дату 4 700 грн, 10% від цієї суми — 470 грн. Платіж буде сформований в розмірі 450 грн).

Якщо сума використаних коштів менше 50 грн, то мінімальний платіж сформується в сумі, яка була використана. Наприклад, сума боргу по картці 45 грн, мінімальний платіж в розрахункову дату буде сформований 45 грн.

Суму платежу та дату, до якої його потрібно внести, дивіться в цифровому банку Sense SuperApp.

По кредитним карткам, окрім картки Сaméléon, при оплаті тільки мінімального платежу на всі операції нараховується стандартна процентна ставка згідно до тарифів картки.

Якщо ви не сплатите платіж вчасно, він буде вважатися простроченим і додатково розрахується штраф згідно умов договору.

Корисні статті

Дізнатися мінімальний платіж по кредитній картці в цифровому банку Sense SuperApp

Подивитися тарифи картки в цифровому банку Sense SuperApp

Які штрафи нараховуються за прострочену заборгованість по кредитній картці?

Що таке "пільговий період" по кредитній картці?

Чи була ця стаття корисною?
165 з 188 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.