Що таке "несанкціонована заборгованість"?

Запитання

Що таке "несанкціонована заборгованість"?

Відповідь

Несанкціонована заборгованість (недозволена перевитрата) це сума боргу по картці, яку банк не зміг списати за рахунок:

  • кредитного ліміту по кредитній картці (так як він повністю витрачений),
  • доступної суми по дебетовій, зарплатній картці (так як доступної суми по карті немає) і картка пішла в мінус.

Наприклад, по вашій картці кредитний ліміт 15 000 грн. При цьому заборгованість по картці складає 15 878,15 грн, тобто на 878,15 грн більше кредитного ліміту (наприклад, пройшли списання %, комісій). Це і є несанкціонована заборгованість.

Якщо несанкціонована заборгованість виникла по кредитній картці, то на її суму буде збільшено мінімальний платіж, який ви можете подивитися в цифровому банку Sense SuperApp.

Для карток без кредитного ліміту сума несанкціонованого боргу може бути врахована як встановлення тимчасового кредитного ліміту. Тобто якщо за умовами тарифів передбачена додаткова комісія за операції з кредитними грошима, то вона буде розрахована на цю суму несанкціонованого боргу.
Наприклад, за вашою карткою Caméléon не було встановлено кредитного ліміту і ви користувалися тільки власними грошима. Але внаслідок курсової різниці виник несанкціонований борг за операцію зняття готівки закордоном. Система автоматично на суму несанкціонованої заборгованості розрахує комісію як за зняття з кредитного ліміту.

Корисні статті

Збільшити кредитний ліміт по кредитній картці

Чому виникає мінус на дебетовій картці?

Чи була ця стаття корисною?
50 з 72 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.