Що таке LOOKUPCODE і де його дивитися?

Запитання

Що таке LOOKUPCODE і де його дивитися? Що таке SEKRETNYY KOD/VCODE і де його дивитися?

Відповідь

LOOKUPCODE/SEKRETNYY KOD/VCODE це додаткова система безпеки при оплаті онлайн-покупок і розрахунків в інтернеті з введенням даних картки, в тому випадку, якщо картка та сайт не підтримують технологію 3D-Secure. Реалізовано за допомогою використання одноразових кодів, які надходять в смс і дозволяють підтвердити, що власником картки є саме ви.

При формуванні коду по картці може блокуватися одна гривня. Після чого автоматично повертається на рахунок протягом декількох секунд.

LOOKUPCODE/SEKRETNYY KOD/VCODE надходить в смс на номер мобільного телефону, який підключений до смс-інформування по вашій картці. Якщо у вас до різних карток підключено смс-інформування на різні номери телефонів, код буде надходити на різні номери відповідно. 

Код підтвердження можна подивитись у Sense SuperApp в історії операцій по картці
2.png

Потрібна допомога? Зверніться до зручного для вас каналу підтримки клієнтів Sense Bank: онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp (також чат в месенджерах Viber, Telegram, Apple messages, особистих повідомленнях Facebook, Twitter, Instagram); відеочат в цифровому банку Sense SuperApp (для дзвінка потрібен тільки стабільний інтернет); зателефонуйте за номером 0 800 50 20 50 (з України) або +380442988000 (з-за кордону).

Корисні статті

Не надходить код для підтвердження операції в інтернеті

Що таке "смс-інформування"?

Змінити номер мобільного телефону через банкомат Sense Bank

Чи була ця стаття корисною?
128 з 185 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.