Як оформити пенсійну або соціальну картку?

Запитання

Як оформити пенсійну картку? Як оформити соціальну картку?

Умова

Відповідь

Пенсійна або соціальна картка призначена для отримання цільових зарахувань від держави, детальніше ознайомтесь у статті "Картка для пенсійних та соціальних виплат. Що це?".

Оформити картку можна:

  • у відділенні у вашому місті. Якщо ви проживаєте на непідконтрольній Україні території, зверніться до відділення банку на звільненій території. 
  • у міні-відділенні банку.

Після оформлення картки — самостійно передайте  заяву для зарахування виплат до Пенсійного фонду або Управління праці та соціального захисту населення.

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення або міні-відділення Sense Bank — зверніться до Sense Bank в найближчому місті, при цьому, після оформлення картки, передайте самостійно заяву до Пенсійного фонду або Управління праці та соціального захисту населення про зарахування коштів.

Особливості обслуговування:

  • При відсутності надходжень (пенсії або соціальних виплат) протягом шести місяців картка автоматично переходить на обслуговування за стандартними умовами та тарифами пакету White.
  • Якщо виплати отримуються за довіреністю більше року або не отримувались такий же термін — банк зобов'язаний повідомити про це Пенсійний фонд або Управління праці та соціального захисту населення. Після чого одержувачу необхідно подати нову заяву до відповідного органу, для продовження зарахування виплат на поточний рахунок банку.

Корисні статті

Які документи потрібні для оформлення пенсійної/соціальної картки?

Чи була ця стаття корисною?
43 з 65 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.