Переглянути та змінити ліміти картки в Sense SuperApp

Завдання

Змінити ліміти по картці у цифровому банку Sense SuperApp. Змінити ліміти за карткою у цифровому банку Sense SuperApp. Переглянути встановлені карткові ліміти. 

Умова

Рішення

Щоб змінити ліміти картки на суму та кількість готівкових операцій (зняття у банкоматі або касі) та покупки (безготівкові операції в магазинах та інтернеті):

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Продукти".
 2. У розділі "Рахунки та картки" натисніть на рахунок до картки, за якою хочете змінити ліміти.
  Якщо рахунків декілька — свайпніть праворуч, щоб обрати необхідний, або натисніть кнопку "Усі", щоб розгорнути список рахунків.
  mceclip0.png
  Та натисніть на рахунок до потрібної картки.
 3. В наступному вікні натисніть на картку, за якою хочете переглянути або змінити ліміти.
 4. Натисніть "Ліміти картки" у вкладці "Керування".
  1,1.png
 5. В меню "Ліміти картки":
  у блоці "Змінні" — вказані ліміти, які можна змінювати. Для цього перейдіть до п.6 нижче;
  19.png
  ▪ у блоці "Незмінні" перегляньте чинні ліміти сервісу на операції.  До незмінюваних лімітів відносяться перекази клієнтам банку через застосунок Sense SuperApp, перекази за номером телефону в будь-який банк України, поповнення мобільного номеру телефону або сплату послуг, банери яких знаходяться в розділі "Платежі та перекази".
  Для перегляду стану ліміту в блоці "Незмінні" перейдіть у меню потрібного типу операції.
  18.png10.png
 6. У блоці "Змінні" перейдіть у меню потрібного типу операції (зняття готівки, покупки в магазинах, покупки в інтернеті або перекази на картки інших банків в Україні та за кордоном).
  Виберіть період день або місяць, на який бажаєте встановити або переглянути ліміт, та вкажіть потрібне значення ліміту. Натисніть "Застосувати".
 7. Для підтвердження внесених змін введіть код, який надійде в смс.
 8. Ліміти змінено. Для виходу натисніть "Готово".

Потрібна допомога? Зверніться до зручного для вас каналу підтримки клієнтів Sense Bank: онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp (також чат в месенджерах Viber, Telegram, Apple messages, особистих повідомленнях Facebook, Twitter, Instagram); відеочат в цифровому банку Sense SuperApp (для дзвінка потрібен тільки стабільний інтернет); зателефонуйте за номером 0 800 50 20 50 (з України) або +380442988000 (з-за кордону).

Корисні статті

Які ліміти існують для карток? 

Які ліміти на проведення операцій в Sense SuperApp та My Sense Bank?

Подивитися тарифи картки в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
152 з 238 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 6

 • Maksym

  Система дозволяє встановити місячний ліміт менше денного. Так не повинно бути :)

  0
 • Виталия Шишкина

  Максиме, дійсно значення місячного ліміту можна встановити незалежно від значення денного. Та при здійсненні операції, враховуються значення і місячного, і денного лімітів, які ви встановили. Тобто, якщо місячний ліміт встановлено менше денного, то операція не пройде, у разі використаного місячного ліміту, незалежно від того, що денний встановлений більше.

  0
 • Maksym

  @Виталия, я в чате хейтеров уже писал, что в текущей реализации клиент поминает, что он устанавливает и будет действовать или дневной лимит, или месячный. Если банк даёт установить и дневной лимит, и месячный, то это должно отображаться по другому, а не как сейчас. Также месячный лимит включает себя дневной, поэтому месячный лимит должен быть равен или больше дневного, но никак не меньше его — это логично.

  1
 • Виталия Шишкина

  Максиме, дякуємо за пропозицію. Передано розробникам процесу.

  0
 • Жанна

  Добрий вечір перейду на російську мову, я не могу понять прошу дать выдать или лемит или кредит на 450 грн не хватает за ком услуги заплотить так вот болт, мне дают, у брата кредитов как, у кошки блох, так эму Лимит открили, извините но блять где. Справедливость ??

  0
 • Виталия Шишкина

  Жанно, добрий день. Рішення про видачу кредитних коштів банк приймає в індивідуальному порядку, враховуючи персональні дані клієнта, регулярний дохід та інші параметри. З вимогами можете ознайомитись у статті: "Хто може оформити кредит готівкою або кредитну картку?".

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.