Перейти до основного контенту

Переглянути та змінити ліміти картки в Sense SuperApp

Коментарі

Коментарів: 6

 • Maksym S.

  Система дозволяє встановити місячний ліміт менше денного. Так не повинно бути :)

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Максиме, дійсно значення місячного ліміту можна встановити незалежно від значення денного. Та при здійсненні операції, враховуються значення і місячного, і денного лімітів, які ви встановили. Тобто, якщо місячний ліміт встановлено менше денного, то операція не пройде, у разі використаного місячного ліміту, незалежно від того, що денний встановлений більше.

  0
 • Maksym S.

  @Виталия, я в чате хейтеров уже писал, что в текущей реализации клиент поминает, что он устанавливает и будет действовать или дневной лимит, или месячный. Если банк даёт установить и дневной лимит, и месячный, то это должно отображаться по другому, а не как сейчас. Также месячный лимит включает себя дневной, поэтому месячный лимит должен быть равен или больше дневного, но никак не меньше его — это логично.

  1
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Максиме, дякуємо за пропозицію. Передано розробникам процесу.

  0
 • Жанна

  Добрий вечір перейду на російську мову, я не могу понять прошу дать выдать или лемит или кредит на 450 грн не хватает за ком услуги заплотить так вот болт, мне дают, у брата кредитов как, у кошки блох, так эму Лимит открили, извините но блять где. Справедливость ??

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Жанно, добрий день. Рішення про видачу кредитних коштів банк приймає в індивідуальному порядку, враховуючи персональні дані клієнта, регулярний дохід та інші параметри. З вимогами можете ознайомитись у статті: "Хто може оформити кредит готівкою або кредитну картку?".

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.