Які вимоги до документів в банку?

Запитання

Які вимоги до документів при оформленні банківського продукту або обслуговуванні у відділенні? Чи можна оформити банківський продукт чи послугу з документами в застосунку Дія?

Умова

 • При зміні прізвища звертайтеся з документами, в яких вказані актуальні дані (ПІБ повинні бути однаковими у всіх документах).
 • Отримати продукт можна тільки з тими документами, які ви вказуєте при заповненні заявки.
 • єДокумент із застосунку Дія, тимчасовий цифровий документ на період воєнного стану — не приймається у банку для оформлення продуктів та надання послуг. Ви можете його використовувати для підтвердження особи за запитом поліції або бійців територіальної оборони на блокпостах.

Відповідь

Для обслуговування в банку або оформлення будь-якого банківського продукту потрібні оригінали паперових документів або електронні документи із застосунку Дія. Неприпустимо надання паспорта з Дія, а РНОКПП в паперовому вигляді або навпаки.

Ознайомтеся з переліком необхідних докуменів для різних операцій у розділі "Документи" бази знань.

Дані із застосунку Дія можна надати:

 • при зверненні до відділення за отриманням будь-якої послуги (наприклад, касові операції, перекази, оформлення продуктів, отримання картки та інше) — дані документів із застосунку Дія співробітник відділення отримує шляхом запиту, який ви погоджуєте через смс/Viber. Такими документами можуть бути:
  ▪ паспорт громадянина України у вигляді ID-картки (за замовчуванням у пріоритеті, змінити пріоритет неможливо);
  ▪ закордонний біометричний паспорт громадянина України (тільки якщо у застосунку Дія нема паспорту громадянина України у вигляді ID-картки). Які послуги доступні за закордонним паспортом — читайте в статті "Які послуги доступні за закордонним паспортом громадянина України?";
 • для оформлення цифрових продуктів:
  ▪ віртуальної дебетової картки. Як це зробити — читайте в статті "Оформити віртуальну дебетову картку новому клієнту в Sense SuperApp";
  ▪ віртуальної кредитної картки RED або віртуальної кредитно-дебетової картки Сaméléon. Як це зробити — читайте в статті "Оформити віртуальну картку Сaméléon або кредитну картку RED новому клієнту в Sense SuperApp";
 • для оформлення споживчого кредиту на товар в деяких магазинах (про таку можливість уточнюйте в магазині). 

Корисні статті

Чи можна оформити банківський продукт із закордонним паспортом?

Перелік документів, що засвідчують особу та підтверджують місце проживання

Які документи необхідні для отримання перевипущеної картки у відділенні банку/пошти?

Хто може оформити кредит готівкою або кредитну картку?

Що таке "РНОКПП"? Чим він відрізняється від "ІПН"?

Чи була ця стаття корисною?
11 з 16 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.