Дізнатися суму заборгованості на кредитній картці в Sense SuperApp

Завдання

Дізнатися заборгованість за кредитнною карткою. Дізнатися загальну суму боргу на кредитній картці. Дізнатися суму, щоб повністю погасити борг за карткою.

Рішення

Щоб дізнатися суму для повного погашення боргу за карткою у Sense SuperApp:

 1. Перейдіть у розділ "Продукти" на панелі інструментів робочого столу.
 2. Натисніть на рахунок, за яким хочете подивитись суму заборгованості.
  Якщо рахунків декілька — свайпніть праворуч, щоб обрати необхідний, або натисніть кнопку "Усі", щоб розгорнути список рахунків.

  Та натисніть на рахунок до потрібної картки.
 3. В рядку "Заборгованість" побачите суму. Вона актуальна на момент відображення.

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Дізнатися суму простроченої заборгованості за кредитною карткою в Sense SuperApp

Дізнатися мінімальний платіж за кредитною карткою в Sense SuperApp

Дізнатися суму пільгового періоду за кредитною карткою в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
48 з 146 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Дуже боляче, що банк не розумію становище людей, своїх клієнтів, які залишилися на окупованій території!!! У нас немає мобільного зв'язку, мережа Інтернет дротова і належить не Україні! Але вам байдуже!!! Нараховуєте проценти! Просто збожеволіти можна від безвиході!!! Мені залишалося сплати ти лише 2195грн., ви мені вже нарахували 8327, 49!!!! Звідки??? Ви взагалі розумієте, як мені знайти таку суму тут, не маючи роботи!!! У нас не працюють жодні наші банки, термінали! Боляче!!!! Оце так " підтримка" своїх клієнтів!!! Я і десятому закажу, щоб не зв'язувалися із вашим банком, бо підтримки для клієнтів, які опинилися НЕ ЗІ СВОЄЇ ВИНИ у складних життєвих обставинах!

  -1
 • Виталия Шишкина

  Вікторіє Юріївно, дуже шкода, що склались такі тяжкі обставини. Для детального розгляду вашого договору та можливості знайти оптимальне рішення по оплаті, необхідні ваші персональні дані. Будь ласка, зверніться в онлайн-чат цифрового банку Sense SuperApp або зателефонуйте за номером 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і будемо раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.