Які нові та унікальні функції в Sense SuperApp?

Запитання

Які унікальні функції у новому цифровому банку Sense SuperApp?

Відповідь

 • Персоналізація.
  Sense Bank створив додаток, який виглядає так, як ви хочете, та говорить з вами однією мовою. Sense SuperApp дає можливість бути собою. Налаштуйте під себе:
 • Новий інтерфейс та технологія drag'n'drop/«тягни та кидай».
  Sense SuperApp надає вам новий досвід використання цифрового банку. Платежі в Sense SuperApp можна здійснювати у режимі drag'n'drop/«тягни та кидай» – це найбільш органічна дія для користувачів смартфонів.
  Ви створюєте шаблони на робочому столі, а потім простим перетягуванням іконки свого рахунку на один із шаблонів здійснюєте операцію: поповнити мобільний, оплатити комунальні послуги, перевести гроші з картки на картку тощо. Більш детальніше про функцію читайте у статті "Функція Drag'n'Drop. Що це? Як і для чого використовувати?".
  Для прихильників класики ми залишаємо й стандартний шлях здійснення операцій за допомогою розділів і пунктів меню – «Створити», «Сплатити» тощо. Вибір за вами!
  Дизайн Sense SuperApp – максимально простий, зрозумілий та зручний. Навігаційна панель внизу робочого столу розділена на п'ять кнопок, натискаючи на які, ви переходите у:
  • Розділ Now з новинами та корисними публікаціями;
  • Продукти/шаблони/послуги;
  • Робочий стіл (повернення та редагування);
  • Чат підтримки;
  • Свій профіль.
   Інший простір робочого столу заповнюйте на свій розсуд.
 • "2 в 1" для підприємців: рахунки фізособи та ФОП.
  Донедавна ФОП-клієнти Sense Bank змушені були одночасно користуватися двома додатками від Sense Bank. Завдяки Sense SuperApp ми усунули цю незручність. Тепер підприємці можуть працювати в одному цифровому банку зі своїми рахунками як фізособи та  підприємницькими. Всі сервіси, що доступні ФОП у новому банку, описані у статті "Які сервіси доступні ФОП у цифровому банку Sense SuperApp?". У наступних оновленнях Sense SuperApp ми будемо розширювати можливості роботи з рахунками ФОП.
 • NOW – власне медіа, тільки у мобільному додатку.
  Головні новини про роботу та оновлення цифрового банку і світу навколо нього тепер публікуються у цікаво-корисному медіа Now: статті, фан, лайфхаки  — кожен день щось нове. Це не стрічка з нудними прес-релізами, а «живі» короткі stories про нові функції банківського додатку та технології, рекомендації щодо подій у місті, огляди фільмів та багато іншого.

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Пов'язані статті

Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp

Додати фото у свій профіль у Sense Sense SuperApp 

Налаштувати профіль Sense SuperApp

Яка інформація доступна для кредитів/депозитів/поточних рахунків у Sense SuperApp?

Як керувати карткою та картковим рахунком в Sense SuperApp?

Які платежі та перекази доступні у Sense SuperApp?

Чи була ця стаття корисною?
61 з 98 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.