Як реструктуризувати кредит чи кредитну картку?

Запитання

Як рефінансувати кредит? Як перекредитувати кредит? Як переоформити кредит? 

Відповідь

Реструктуризація спрямована на полегшення оплати договору, що дозволить розвантажити ваш бюджет та зробить користування кредитом максимально комфортним.

 • Реструктуризація кредитної картки можлива двома способами:
  ▪  переведення загальної заборгованості в розстрочку в рамках діючого договору. Оформлення здійснюється на довший строк та меншу відсоткову ставку;
  ▪ 
  закриття діючої кредитної картки шляхом оформлення нового кредиту. Оформлення здійснюється на новий строк, суму та умови.
 • Реструктуризація кредиту можлива двома способами:
  ▪  зменшення щомісячного платежу в результаті збільшення строку діючого кредиту та зміни інших параметрів договору, таких як відсоткова ставка та/або щомісячна комісія. Новий кредит при цьому не оформлюється;
  ▪  закриття діючого кредиту шляхом оформлення нового. Оформлення здійснюється на новий строк, суму та умови.

Наявність пропозиції на реструктуризацію подивіться у цифровому банку Sense SuperApp:

Якщо пропозиція відсутня, для перевірки можливості оформлення реструктуризації зверніться до контакт-центру банку за номером телефону 0 800 50 17 99 з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. Ми раді вам допомогти.

Потрібна допомога? Зверніться до зручного для вас каналу підтримки клієнтів Sense Bank: онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp (також чат в месенджерах Viber, Telegram, Apple messages, особистих повідомленнях Facebook, Twitter, Instagram); відеочат в цифровому банку Sense SuperApp (для дзвінка потрібен тільки стабільний інтернет); зателефонуйте за номером 0 800 50 20 50 (з України) або +380442988000 (з-за кордону).

Корисні статті

Індивідуальна пропозиція. Як отримати погашення кредиту та кредитної картки із прощенням боргу 20%?

Чи була ця стаття корисною?
458 з 579 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Артем

  Доброго вечора! Стаття не відповідає дійсності, в сенсі є тільки 2 пропозиції: 1) сплатити 50% від заборгованості, а потім щомісяця сплачувати інший обов'язковий платіж 2) сплатити 30% від заборгованості, а потім щомісяця сплачувати інший обов'язковий платіж.

  0
 • Виталия Шишкина

  Добрий день, Артеме. В статті вказані можливі варіанти реструктуризації, які діють в банку в цілому. Пропозиції підбираються індивільно клієнтам. Для уточнення деталей по вашій пропозиції реструктуризації, зверніться у онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.