Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Запитання

Що таке "підвищені категорії" в програмі винагород Cash'U CLUB?

Умова

  • Нараховуються бонуси за підвищені категорії як за покупки оплачені карткою, так і за допомогою Apple Pay/Google Paу/Garmin Pay/Mi Band Pay.
  • Вибір нових підвищених категорій доступний раз в місяць з першого числа. Поки ви не вибрали підвищені категорії, за покупки не будуть нараховуватися бонуси.

Відповідь

Підвищені категорії Cash'U CLUB — це ті категорії, за які ви отримуєте підвищені  бонуси при розрахунках дебетовими, зарплатними, кредитними картками та карткою Сaméléon на ваш рахунок в програмі лояльності.

Водночас, не має значення, які кошти були використані, кредитні або власні, і чи встановлений на картці кредитний ліміт. 

Перелік підвищених категорій, розмір бонусів та картку, за розрахунки якою, буде нараховуватись підвищений бонус підбирається банком індивідуально для кожного клієнта.

Скільки категорій можна обрати?

Щомісяця ви можете вибрати до 7 категорій з 12 запропонованих банком. Кількість категорій для вибору залежить від вашого статусу в програмі винагород.

Яку максимальну суму в місяць доступно накопичити?

Максимальна сума, яку ви можете отримати в обраних підвищених категоріях протягом календарного місяця — 500 бонусів. Якщо ви досягнете цього ліміту, то на вибрані категорії не нараховуватимуться бонуси до кінця календарного місяця.
Наприклад, у квітні ви вибрали категорії "Кафе", "Оплата гаджетами" і "Кіно", в рамках цих категорій було нараховано 500 бонусів. Тепер за покупки в "Кафе", "Оплата гаджетами" і "Кіно" до кінця квітня ніякі бонуси нараховуватися не будуть. 

Які особливості нарахування бонусів для статусу "Сенсей"?

Статус "Сенсей" має додаткову категорію "За оплату гаджетом", яка активується автоматично відразу після вибору вами інших семи категорій. Ця категорія не має обмежень в нарахуванні по сумі — навіть якщо ви досягли максимального ліміту накопичення бонусів за інші категорії (500 бонусів), ви будете продовжувати накопичувати 0,5% за покупки, які сплачено за допомогою Apple Pay/Google Pay/Garmin Pay/Mi Band Pay/SwatchPay.

Корисні статті

Як накопичувати та витрачати бонуси у програмі винагород Cash'U CLUB?

Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB у цифровому банку Sense SuperApp

У чому різниця між категоріями "Транспорт", "Готелі" та "Авіаквитки" у програмі винагород Cash'U CLUB?

Які МСС-коди відносяться до підвищених категорій в програмі винагород Cash'U CLUB?

Чи була ця стаття корисною?
32 з 40 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.