Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу"?

Запитання

Як нараховуються та виплачуються відсотки по "Дохідному сейфу"?

Умова

  • Розмір процентної ставки по "Дохідному сейфу" подивіться в тарифах картки.
  • Відсоток нараховується за тими тарифами, які діють на кінець місяця (наприклад, ви змінили тариф з White на Black і активували картку 15 червня, карта перейшла на нові тарифи 16 червня. Відсоток по "Дохідному сейфу" на всю суму за весь червень буде нарахований за тарифами Black).
  • При виплаті відсотків на суму до 10 грн смс з зарахуванням не надходить.

Відповідь

Відсотки нараховуються щодня на фактичну суму коштів, яка розміщена на рахунку "Дохідний сейф" на кінець операційного дня банку (до 18:30).

Виплачуються відсотки щомісяця на рахунок "Дохідний сейф" (не на картковий) в останній календарний день місяця після 23:00 та доступні для виведення з "Дохідного сейфу" на наступний календарний день з 11:00. Наприклад, відсотки виплачені та відобразяться у виписці рахунку 31 січня після 23:00, а для виведення з рахунку будуть доступні 1 лютого з 11:00.

З вже нарахованих відсотків за місяць при виплаті утримуються податки. Особливості нарахування відсотків:

  • Якщо в кінці дня сума нарахованих відсотків менше однієї копійки/цента (мінімальної неподільної грошової одиниці), то дана сума не накопичується і не враховується для виплати.
  • При закритті картки відсотки не нараховуються і не виплачуються за місяць, в якому ініційована процедура закриття карткового рахунку.
  • Відсотки нараховуються на суму поповнення з дня зарахування її на рахунок, а не надходження на баланс. Наприклад, на "Дохідному сейфі" розміщена сума — 1 000 грн, у п'ятницю після 18:30 ви поповнили "Дохідний сейф" на 500 грн. На баланс сума надійшла одразу, а за рахунком пройде на наступний календарний день — в суботу. Тому у п'ятницю відсотки нараховуються на 1000 грн, а з суботи — на 1 500 грн.
  • Після зняття з "Дохідного сейфу" відсотки нараховуються на колишню суму до моменту проходження операції по рахунку, незважаючи на те, що з балансу "Дохідного сейфа" сума списана. Наприклад, на "Дохідному сейфі" розміщена сума — 1 000 грн. В суботу після 18.30 ви зняли з сейфу 500 грн. З балансу сума спишеться одразу, а за рахунком пройде на наступний календарний день — в неділю. Тому в суботу відсотки нараховуються на 1000 грн, а з неділі  — на 500 грн.
  • Розрахунковий місяць для нарахування відсотків по "Дохідному сейфу" — починається з першого календарного дня місяця, і закінчується останнім календарним днем ​​поточного місяця. Наприклад, за листопад — розрахунковий місяць для нарахування відсотків починається з 1 листопада та закінчується 30 листопада. І 30 листопада відбувається виплата нарахованих відсотків за цей період, а також з цієї суми утримуються податки.

Корисні статті

Чому в виписці декілька податків по "Дохідному сейфу"?

Що таке "Дохідний сейф"?

Як дізнатися доступну суму на "Дохідному сейфі"?

Чому списані кошти з "Доходного сейфу"?

Чи була ця стаття корисною?
140 з 170 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.