Коли зміниться тариф за моєю дебетною, зарплатною або пенсійною карткою?

Запитання

Коли зміниться тариф за моєю дебетною, зарплатною та пенсійною карткою? По яким тарифам буде списана комісія за щомісячне обслуговування після зміни тарифу по дебетній/зарплатній картці?

Умова

Відповідь

Тариф за дебетною, зарплатною або пенсійною карткою зміниться протягом доби після активації нової картки. До цього моменту будуть діяти тарифи, які у вас були раніше.

Зміна тарифу за карткою відбувається без зміни реквізитів рахунку.

Плата за щомісячне обслуговування буде списана за тарифами, які діють на дату її списання (до п'ятого числа кожного місяця).
Наприклад, ви змінили тариф з White на Black і активували карту 25 липня, карта перейшла на нові тарифи 26 липня. Комісія за щомісячне обслуговування спишеться до десятого серпня за тарифами Black.

Корисні статті

Як змінити тариф по моїй дебетній/зарплатній/кредитній картці?

Як перевипустити картку?

Чи була ця стаття корисною?
2 з 5 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Maksym

  Банку треба прикласти зусиль, щоб явно поперджати клієнта про це:

  ...Плата за щомісячне обслуговування буде списана по тим тарифам, які діють на момент її розрахунку (до п'ятого числа кожного місяця)...

  Наприклад, при активації картки.

  0
 • Виталия Шишкина

  Максиме, зміна тарифу відбувається за ініціативи клієнта або під час перевипуску карток, які вже закриті на продаж (при цьому новий пакет послуг клієнт обирає самостійно, ознайомившись з тарифами). Тобто, списання комісії за новими тарифами, які клієнт обрав самостійно, буде не "сюрпризом", а очікуваним явищем.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.