Реструктуризувати діючий кредит в Sense SuperApp

Завдання

Реструктуризація діючого кредиту в цифровому банку Sense SuperApp. Переоформити кредит на нових умовах. Перекредитувати кредит. 

Умова

Для реструктуризації кредиту вам необхідно:

 • бути клієнтом банку з діючим кредитом готівкою або споживчим кредитом;
 • мати індивідуальну пропозицію в цифровому банку Sense SuperApp.

Рішення

Для реструктуризації кредиту:

Спосіб 1.

Натисність на PUSH-повідомлення від цифрового банку та переходьте до п. 3 інструкції нижче.
mceclip0.png

Спосіб 2.

 1. З робочого столу цифрового банку Sense SuperApp перейдіть у розділ "Продукти". В блоці "Кредити та депозити" натисніть на діючий кредитний договір.
  10.png
 2. Натисніть "Реструктуризувати". 
  mceclip0.png
 3. В залежності від пропозиції реструктуризації на екрані, виконайте наступні дії:
  - пропозиція на оформлення нового кредиту, перейдіть до інструкції "Реструктуризувати діючий кредит шляхом оформлення нового кредиту в Sense SuperApp".
  mceclip0.png
  - пропозиція на зміну умов діючого договору, перейдіть до інструкції "Реструктуризувати діючий кредит шляхом зміни умов діючого договору в Sense SuperApp".
  2.png

Щоб подивитися інформацію по новому кредиту в цифровому банку Sense SuperApp, ознайомтеся зі статтею "Яка інформація доступна для кредитів/депозитів/поточних рахунків у цифровому банку Sense SuperApp?".

У разі виникнення додаткових питань щодо умов реструктуризації зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте за номером 0800 50 20 50. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

Потрібна допомога? Зверніться до зручного для вас каналу підтримки клієнтів Sense Bank: онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp (також чат в месенджерах Viber, Telegram, Apple messages, особистих повідомленнях Facebook, Twitter, Instagram); відеочат в цифровому банку Sense SuperApp (для дзвінка потрібен тільки стабільний інтернет); зателефонуйте за номером 0 800 50 20 50 (з України) або +380442988000 (з-за кордону).

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Як реструктуризувати кредит чи кредитну картку?

Де можна оформити кредитну картку?

Оформити схвалений кредит готівкою в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
348 з 411 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.