Оформити віртуальну кредитну картку RED діючому клієнту в Sense SuperApp

Завдання

Оформити цифрову (віртуальну) кредитну картку RED в цифровому банку Sense SuperApp.

Умова

До віртуальної картки ви можете:

Рішення

Переглядаєте статтю зі смартфону? Перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 4. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:
 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Продукти".
 2. У розділі "Рахунки та картки" свайпніть праворуч, щоб обрати "Відкрити картку або рахунок" або натисніть кнопку "Усі".

  Та натисніть "Відкрити картку або рахунок".
 3. Натисніть "Цифрова картка RED".
  16.png
 4. Ознайомтеся з тарифами за кредитною карткою, розміром схваленого кредитного ліміту, документами (оферта, паспорт кредиту та довідка ФГВФО), внесіть або перевірте актуальність електронної пошти та поставте позначку в чекбоксі про згоду з умовами кредитування.
  За необхідності перегляньте тарифи картки на сайті банку в розділі "Тарифи та умови" (цифрові кредитні картки оформлюються без платних послуг захисту від фінансових ризиків).
  Натисніть "Активувати".
 5. Введіть код з смс для підтвердження оформлення.
  1.png
 6. Картка оформлена. Активувуйте та встановіть PIN.
  Якщо ви СПД або ФОП, активуйте картку після отримання смс із підтвердженням про постановку вашого рахунку на облік в ДПСУ (Державна податкова служба України).
 7. Після активації додайте в Apple Wallet або Google Pay.mceclip1.png

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Прив'язати неіменну пластикову картку до віртуальної картки в Sense SuperApp

Замовлення пластикової картки до цифрової (віртуальної) в Sense SuperApp

Оформити віртуальну картку Сaméléon діючому клієнту в Sense SuperApp

Як керувати карткою і картковим рахунком в Sense SuperApp?

Де оформити кредитну картку?

Чи була ця стаття корисною?
104 з 125 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • Permanently deleted user

  Відсутня інформація щодо наявності страховок, із якими картка зазвичай оформлюється у відділенні, + розрахункової дати (яка є датою підписання договорів).

  -1
 • Permanently deleted user

  Maksym Solomko,
  по віртуальній кредитній картці RED відсутні додаткові послуги зі страхування (на відміну від карток, які оформлені у відділеннях Альфа-Банку). Також з тарифами картки ви можете ознайомитись під час оформлення, натиснувши на посилання "Паспорт кредиту".
  Розрахункова дата — це дата підписання договору і тому вона дорівнює тій даті, в яку ви оформили цю картку. Додаткову інформацію та приклади розрахунку можна побачити під час оформлення, натиснувши "Тарифи". А також після оформлення в розділі "Інформація" цього карткового рахунка.

  2

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.