Коли ж прийде зарплата?

Запитання

Що потрібно знати про зарахування зарплати? В які строки зараховується зарплата на картки?

Відповідь

Банк тільки зараховує кошти, які перерахувало підприємство своєму працівнику. Більшість підприємств пропонує співробітникам самостійно обирати банк, на картку якого буде перераховуватися заробітна плата. 

Якщо підприємство, на якому ви працюєте, уклало договір на зарплатний проєкт:

  • В нашому банку — після відправки зарплатної відомості бухгалтером підприємства, кошти на рахунок зарплатної картки надійдуть:
    ▪ у цей же день, якщо відомість автоматично оброблена банком, тобто заповнена коректно і не потребує додаткових правок від вашого бухгалтера;
    ▪ на наступний робочий день, якщо відомість потребує ручної обробки банком.
  • В іншому банку, а ви отримуєте зарплату на картку нашого банку — тобто ви надали реквізити своєї картки від Sense Bank до бухгалтерії підприємства для зарахування заробітної плати. Тоді уточніть у бухгалтерії чи відправлено платіж. Ми отримаємо платіж за реквізитами. Строки зарахування залежать від банка-відправника, деталі перегляньте у статті "Які терміни отримання і відправки платежів в гривні між банками?".

Також рекомендуємо звернутись до бухгалтерії підприємтсва, на якому ви працюєте, якщо:

  • ви раніше отримували зарплату на картку іншого банку, а потім оформили зарплатну картку в Sense Bank і не отримали на неї заробітну плату;
  • всім працівникам прийшла зарплата, а вам ні.

Відстежувати зарахування коштів та контролювати витрати ви можете самостійно через застосунок Sense SuperApp. Встановіть його на телефон та виконайте реєстрацію.

Корисні статті

Підключити послугу "Зарплата раніше" по зарплатній картці в Sense SuperApp

Сформувати виписку за картковим рахунком в Sense SuperApp

Як оформити зарплатну картку?

Чи була ця стаття корисною?
1 з 2 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.