Оформити легку (партнерську) розстрочку на покупку з кредитної картки

Завдання

Оформити легку (партнерську) розстрочку на кредитну картку. Перевести покупку товару із мережі партнера на умови розстрочки. Оформити оплату частинами на покупку з кредитної картки в магазині партнера банку.

Умова

Більше про вимоги до карток для оформлення розстрочки читайте в статті "Для яких карток доступна розстрочка? Які є види розстрочок на покупку з кредитної картки?".

Рішення

Кредитна картка від Sense Bank надає вам можливість здійснити покупку товару в мережі партнерів банку та перевести її подальшу оплату на умови розстрочки (оплата частинами).

Для цього:

    1. Оберіть в магазині партнера Sense Bank будь-який товар.
    2. Повідомте продавцеві, що бажаєте оформити покупку по кредитній картці Sense Bank на умовах сервісу "Легка розстрочка".
    3. Коли надійде смс із пропозицією підтвердити розстрочку, відправте повідомлення у відповідь.
    4. Готово. 

Сума, на яку ви оформили розстрочку, вважається заборгованістю по картці до моменту її погашення, але на неї не нараховуються стандартні відсотки і комісії. Погашення платежів розстрочки відбувається автоматично. Перший раз щомісячний платіж за розстрочкою спишеться через один розрахунковий день після активації розстрочки (додаткова відстрочка платежу). Всі наступні платежі будут списані щомісяця у розрахунковий день, після чого буде розрахований обов'язковий мінімальний платіж по картці.

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp

Чому розстрочка не повертається на картку?

Не оформилася розстрочка по картці

Подивитися статус розстрочки в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
49 з 58 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.