Як користуватися кредитною карткою?

Запитання

Як користуватися кредитною карткою?

Умова

Якщо ви тільки отримали свою digital кредитну картку — рекомендуємо спочатку ознайомитися зі змістом статті "Я отримав віртуальну кредитну картку. Що далі?".

Відповідь

У цій статті ми зібрали для вас відповіді на найпоширеніші запитання по використанню кредитних карток від Sense Bank.

Запитання перше. Як отримати фізичний пластик для віртуальних кредитних карток?

Поточні технології дозволяють проводити операції без використання фізичного пластика. Якщо для ваших потреб пластик все ж необхідний — ви можете отримати його безкоштовно, потрібно лише вибрати один з варіантів отримання картки:

варіант 1. Відділення або поштомат "Нової Пошти". Для цього замовте картку в цифровому банку Sense SuperApp. Скористайтеся інструкцією "Замовити пластикову картку до цифрової (віртуальної) в Sense SuperApp".
варіант 2. Відділення Sense Bank. Для цього зверніться до найближчого до вас відділення банку. Ваші дії після отримання картки описані в статті "Прив'язати неіменну пластикову картку до віртуальної картки в Sense SuperApp".

Запитання друге. Про які основні комісії та плати мені потрібно знати під час користування кредитною карткою?

З повним переліком тарифів по вашій картці ви можете ознайомитися в цифровому банку Sense SuperApp. Ваша інструкція "Подивитися тарифи картки в Sense SuperApp".
З нашого досвіду, частіше за все користувачів кредитних карток цікавить:
- комісія за переказ з картки на картку. За кредитними картками (крім картки Сaméléon) комісія за переказ з картки на картку розраховується двома частинами:
- в момент проведення операції — 1% + 5 грн і цю комісію ви побачите одразу під час проведення операції;
- в момент списання операції (орієнтовно через два-три дні) — 4% мінімум 20 грн і цю суму ви побачите за фактом списання переказу у виписці по картці (як її подивитися читайте в статті "Подивитися виписку по картковому рахунку в Sense SuperApp").
- комісія за зняття готівки. Розмір комісії залежить від типу картки, яку ви оформили. При цьому сума розрахується остаточно вже при списанні операції з рахунку (орієнтовно через один-три дні після зняття).
- комісія за покупки в магазинах. За картками Sense Bank немає комісії за оплати в магазинах.

Запитання третє. Коли та скільки погашати по моїй картці? Як та коли я про це дізнаюся?

За всіма кредитними картками існує така схема розрахунків з банком:
кожні 30 днів в дату підписання вами договору (це також називається "розрахункова дата") банк підраховує всі витрати, які були виконані по картці.
В результаті підрахунків сформуються такі суми для оплати:
- загальна сума боргу на розрахункову дату. Сплативши цю суму протягом наступних 30 днів ви скористаєтеся пільговим періодом на покупки по картці (крім карток: RED Cash — по ній пільговий період відсутній, Сaméléon — по ній пільговий період безмежний. Тому для цих карток вносити цю суму необов'язково).
- обов'язковий мінімальний платіж (для всіх кредитних карток, крім Сaméléon — 5% від загальної суми боргу; по карті Сaméléon — 10% від суми боргу). Внесення цієї суми протягом наступних 30 днів обов'язково. Якщо за цей час платіж на рахунок не надійде, ця сума буде вважатися простроченою та нарахуються штрафи відповідно до умов та тарифів за договором. Більш детально про платіж можете дізнатися в статті "Що таке "мінімальний платіж" по кредитній картці?"

Запитання четверте. Що таке пільговий період? До коли діє? Що внести, щоб його отримати? На які операції він поширюється?

Пільговий період передбачений на всі безготівкові покупки за всіма кредитними картками банку, (крім картки RED Cash — по ній пільгового періоду немає). В цей час на покупки нараховується 0,01% річних.
Всі пільгові періоди починаються з наступного календарного дня після дати оформлення та діють до 62 днів (крім карток Сaméléon — по ній пільговий період безмежний). Наприклад, якщо дата оформлення картки 04.07, то перший пільговий період буде з 04.07 по 04.09, другий — з 05.09 по 04.11, третій — з 05.10 по 04.12. Пільговий період почався 04.07, ви проводите покупку 09.07, сума для оплати виставляється 04.08. Внести суму, щоб скористатися пільговим періодом, потрібно з 05.08 до 04.09.

Графічне відображення пільгових періодів на календарі та інші подробиці з цієї тематики описані в статті "Що таке "пільговий період" по кредитній картці?".

Пільговий період поширюється на всі безготівкові операції. З повним списком таких операцій можете ознайомитися в статті "Які карткові операції віднесені до готівкових/безготівкових?".

Актуальну суму, для того, щоб скористатися пільговим періодом, і дату закінчення поточного пільгового періоду, до якої потрібно сплатити, ви можете подивитися швидко і зручно в Sense SuperApp.

Для картки Сaméléon вам не потрібно виконувати погашення всієї суми боргу, тому що пільговий період по картці діє постійно і не вимагає виконання додаткових умов.

Запитання п'яте. Які канали поповнення я можу використовувати?

Всі доступні канали поповнення картки ми вказали в статті "Які канали погашення кредитної/дебетової картки?".

Чи була ця стаття корисною?
37 з 44 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.