Перевипустити картку у Sense SuperApp

Завдання

Перевипустити картку через Sense SuperApp. Миттєва заміна картки через Sense SuperApp. Замовити нову картку замість старої через Sense SuperApp. Оновити картку через застосунок. Замінити фізичний пластик на віртуальну картку через Sense SuperApp.

Умова

 • Доступно для основних карток — як для цифрових (віртуальних), так і для випущених на фізичному пластику.
 • Послуга надається клієнтам, у яких відображається картка для перевипуску в застосунку.
 • Недоступно для анульованих карток та карток на тарифах Carbon, "ЕКО-Максимум", "Фокс Клуб", Connect, "ПРОСТІР", єПідтримка, "ВИГОДА" (оформлена до 03.12.2022).
 • Якщо у вас картка МПС Mastercard з тарифами RED, RED 2.0 та RED-Cash, вона перевипуститься на МПС Visa.
 • Першого числа місяця закінчення строку дії картки ви отримаєте PUSH, Viber або смс про необхідність її перевипуску.
 • Після замовлення нової картки ваша стара картка буде діяти 30 днів або до кінця поточного місяця (якщо строк дії картки закінчується в місяці, коли ви перевипускаєте картку).

Рішення

Щоб замовити перевипуск картки по закінченню строку дії або з будь-якої іншої причини:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть в розділ "Продукти".
 2. У розділі "Рахунки та картки" натисніть на той рахунок, до якого оформлена картка для перевипуску.
  Якщо рахунків декілька — свайпніть праворуч, щоб обрати необхідний, або натисніть кнопку "Усі", щоб розгорнути список рахунків.
  mceclip0.png
  Та натисніть на рахунок до потрібної картки.
 3. Натисніть на картку, яку потрібно перевипустити.
 4. У розділі "Керування" натисніть "Мені потрібна нова картка".
 5. Якщо картки на тарифах, які банк більше не обслуговує — ознайомтеся з новими тарифами, на які ці картки будуть випущені. Якщо доступно вибрати інший тариф — натисніть на стрілочку під карткою та виберіть підходящий. Якщо поточний тариф вам підходить  — натисніть "Продовжити".
 6. Ознайомтеся зі строком дії старої картки та натисніть "Продовжити".
 7. Якщо хочете змінити тип міжнародної платіжної системи і це доступно — натисніть "Тип основної картки" та оберіть бажану МПС. Після чого натисніть "Оформити та активувати".
 8. Для активації картки введіть ПІН та натисніть "Встановити". Якщо перевипускаєте кілька карток, то встановіть ПІН для кожної картки.

 9. Натисніть "Додати в Apple Pay/Google Pay" для додавання картки в Apple Pay або Google Pay. Натисніть "Нагадати пізніше" для переходу далі.
 10. Якщо ви хочете користуватися віртуальною карткою без фізичного пластику, натисніть "Готово". Картка перевипущена.
  Якщо вам потрібен пластик, натисніть "Замовити пластикову картку" (послуга доступна, якщо ви резидент України та ваш фінансовий номер телефону від українського мобільного оператора).
 11. Якщо карток декілька — для потрібних перетягніть бігунок в активний стан (бігунок стане зеленого кольору). Ознайомтеся з умовами випуску пластикової картки:
  • строки доставки — до чотирьох днів (картка замовлена до 15:00 передається "Новій пошті" на наступний робочий день після замовлення, а замовлена після 15:00 — на другий робочий день).
   Після доставки на відділення "Нової пошти" картка зберігається 7 днів, а при виборі поштомату — 3 дні (якщо не заберете картку на поштоматі, вона буде перенаправлена у найближче до поштомату відділення пошти і зберігатиметься там ще 4 дні). Якщо строк зберігання вичерпано, ви можете замовити картку повторно;
  • вартість виготовлення та тарифи по картці;
  • ім'я та прізвище, які будуть нанесені на картку латиницею. Для коригування персональних даних натисніть на позначку редагування та внесіть зміни. Можна змінити по 2 символи як в прізвищі, так і в імені. Для редагування більшої кількості символів — зверніться до відділення банку.
 12. Натисніть "Вибрати відділення НП".
 13. Надайте доступ до геолокації (для визначення вашого місцезнаходження), знайдіть відділення або поштомат "Нової пошти" (назву міста вводьте українською мовою), ознайомтеся з графіком роботи та натисніть "Доставити сюди".
 14. Заявка на випуск та доставку пластикової картки прийнята в роботу.
  Для завершення процесу натисніть "Зрозуміло". 
  Якщо ви вибрали не те відділення або у вас змінились плани, то за допомогою застосунку "Нової пошти" можете переадресувати посилку на інше відділення або поштомат. 
  яз7.png
 15. Відстежити місцезнаходження пластику можна просто у Sense SuperApp (ознайомтеся з п. 8  статті "Замовити пластикову картку до цифрової (віртуальної) в Sense SuperApp").

Корисні статті

Помилка при випуску та перевипуску в Sense SuperApp "Ліміт відкритих карток вичерпано"

Прив'язати неіменну пластикову картку до віртуальної картки в Sense SuperApp

У чому різниця між віртуальною та пластиковою карткою?

Як керувати карткою та картковим рахунком у банку Sense SuperApp?

Чи була ця стаття корисною?
369 з 421 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.