Купити акції в цифровому банку Sense SuperApp

Завдання

Купити акції в цифровому банку Sense SuperApp. Придбати лот акцій. Викупити акції. Інвестувати через цифровий банк Sense SuperApp.

Умова

Рішення

 •  Доступно:
  для повнолітніх резидентів України (крім резидентів України із громадянством США). Для нерезидентів сервіс буде доступний в наступних оновленнях Sense;
  якщо оформлено продукт фізичної особи (навіть, якщо ви обслуговуєтесь в Sense Bank як ФОП, у вас має бути оформлено продукт фізичної особи);
  з карткових та поточних рахунків у гривні та лише за рахунок власних коштів. Левередж (кредитне плече) — не передбачений.
 • У момент покупки акцій доступна сума на картці повинна бути на 3% більше, ніж потрібно для покупки (щоб враховувати можливі коливання вартості акцій).

Якщо переглядаєте статтю зі смартфону — перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам статті, починаючи з п. 4. Або ознайомтеся з повною інструкцією по використанню сервісу:

 1. На робочому столі додатку перейдіть у вкладку "Продукти".
 2. Оберіть "Купити акції або облігації".
 3. Якщо відкриваєте розділ вперше — ознайомтеся з навчальною пам'яткою по відображенню акцій в Sense SuperApp.
 4. Після ознайомлення з пам'яткою або якщо ви в розділі вже не перший раз — у вкладці "Акції", переходьте до вибору акцій для покупки. Знайдіть необхідну компанію через пошук або відфільтруйте представлення списку компаній, акції яких доступні для покупки.
 5. Для вибору необхідної компанії просто тапніть на неї.
 6. Якщо торгова сесія ще не розпочалася, ознайомтеся з попередженням про час старту вгорі екрану.
  mceclip5.png
 7. Після вибору компанії, акції якої ви бажаєте купити, за необхідності змініть валюту, в якій вони відображаються, ознайомтеся з основною інформацією про акцію. Як розраховується ціна акції написано у статті "За якою ціною банк продає акції? Чому відрізняється ціна на інших ресурсах?".
  mceclip0.png
 8. Після ознайомлення з інформацією натисніть "Купити".
  mceclip1.png
 9. Якщо покупку акцій здійснюєте вперше, пройдіть анкету-опитувальник.

  mceclip9.png
 10. Ознайомтеся з документами та натисніть "Продовжити".
 11. Якщо у вас кваліфікований електронний підпис (КЕП):
  - є — введіть його у вікні і переходьте до п. 15 інструкції нижче.
  - немає введіть кодове слово для блокування/розблокування КЕП, за бажанням дайте згоду на публікацію сертифіката на сайті АЦСК АТ "СЕНС БАНК". Натисніть "Оформити і підписати".
 12. Встановіть пароль для доступу до КЕП.
  mceclip11.png
 13. Для завершення оформлення КЕП повторіть пароль та введіть код з смс, яке надійшло на ваш номер телефону.
  mceclip12.png
  КЕП для фізичної особи, випущений в цифровому банку Sense SuperApp в рамках процесу інвестицій, не підходить для використання на інших ресурсах — він використовується лише для сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp.
 14. КЕП створено, документи підписані. Переходьте до купівлі акцій за допомогою кнопки "Продовжити".
 15. Виберіть рахунок, з якого бажаєте сплатити покупку акцій.
  mceclip14.png
 16. Вкажіть кількість акцій. які хочете купити та електронну адресу, на яку надійде договір.
  mceclip2.png
 17. Проскрольте нижче та ознайомтеся з документами, а також проставте "галочки" в блоках про погодження з умовами. Для переходу далі натисніть "Купити".
 18. Введіть ваш пароль КЕП та код із смс, яке надійде на ваш мобільний номер телефону.
  mceclip17.png
 19. Акції куплені. Ознайомтеся з інформацією на екрані та натисніть "Готово".

Угода за результатом покупки надійде на ту адресу, яку ви вказали при покупці. За необхідності для повторного отримання угоди зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp. Ми поруч 24/7 та завжди раді допомогти.

На наступний робочий день на електронну пошту вам надійде виписка за рахунком у цінних паперах по всім успішним покупкам акцій за попередній день. Така виписка, згідно з українським законодавством, є законним підтвердженням прав власності на цінні папери.

Бажаєте дізнатися деталі щодо сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp? Приєднуйтесь до спеціального Telegram чату користувачів додатку, які вже користуються сервісом. У ньому ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

В який час можна купувати або продавати акції? Як швидко будуть зараховані гроші від купівлі чи продажу акцій? Як швидко я отримаю акції?

Чи є мінімальний та максимальний поріг для інвестування у Sense SuperApp?

Які тарифи на сервіс "Інвестиції" в Sense SuperApp?

Продати вже куплені акції в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
19 з 19 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.