Як додати цінні папери, куплені не в Sense Bank? На яких умовах вони в подальшому обслуговуються?

Запитання

Як додати акції, куплені не в Sense Bank? На яких умовах вони в подальшому обслуговуються?

Відповідь

Цінні папери, придбані через інші ресурси, ви можете перевести до депозитарію Sense Bank згідно тарифів банку на депозитарне обслуговування.

Для цього:

  1. Якщо ви новий клієнт і не маєте продуктів в нашому банку — оформіть віртуальну картку в Sense SuperApp, щоб стати нашим клієнтом, та відкрийте рахунок в цінних паперах одним із способів:
    ▪ придбайте облігації в Sense SuperApp;
    ▪ надішліть запит на відкриття рахунку в цінних паперах на електронну адресу custody@sensebank.com.ua. Вам буде надіслана "Заява на відкриття рахунку в цінних паперах".
  2. Після відкриття рахунку в цінних паперах або якщо ви вже маєте такий рахунок в нашому банку — надішліть на електронну адресу custody@sensebank.com.ua запит на отримання форми "Розпорядження на зарахування ЦП". 
  3. Зверніться до депозитарної установи, з якої бажаєте перевести цінні папери, для запиту на списання цінних паперів.
  4. Заповніть "Розпорядження на зарахування ЦП", підпишіть документ КЕП та надішліть на електронну адресу custody@sensebank.com.ua.

Після переведення облігацій ви зможете переглянути інформацію за ними тільки сформувавши виписку по рахунку в цінних паперах в Sense SuperApp. Облігації не будуть відображатися в Sense SuperApp. Виконати продаж можливо надіславши запит на електронну адресу securities@sensebank.com.ua.

Бажаєте дізнатися деталі щодо сервісу "Інвестиції" в цифровому банку Sense SuperApp? Приєднуйтесь до спеціального Telegram чату користувачів додатку, які вже користуються сервісом. У ньому ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Переглянути деталі та список ОВДП в Sense SuperApp

Чому варто інвестувати в ОВДП саме в Sense SuperApp?

 

Чи була ця стаття корисною?
5 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.