П’ять причин працювати ФОПу в Sense

Запитання

Чи є сенс користуватися підприємцю Sense SuperApp? Які переваги Sense SuperApp? 

Відповідь

Швидше за все, ви вже знаєте про крутість Sense SuperApp, але ми не втомлюємося вчергове повторювати про простоту-швидкість-мобільність застосунку. І тому знову і знову розповідаємо про причини, чому варто працювати в Sense всім, хто ще цього не зробив.

Завантажте застосунок на телефон/планшет:
- для Android — в Play Маркет.
- для iOS — в App Store.

Причина № 1. В Sense SuperApp ви можете робити ті ж операції та платежі, але вдвічі зручніше.

Весь необхідний і звичний підприємцю функціонал в Sense SuperApp набагато зручніше — Які операції доступні ФОП в цифровому банку Sense SuperApp? 

Як кажуть "вся різниця в деталях". В Sense ви можете:

  • переглядати баланс рахунку і проводити платежі. Завдяки персоналізації, шаблони по важливим або регулярним оплатам можна створити в мобільному застосунку та зберегти їх безпосередньо на робочий стіл. Тож у вашому застосунку в швидкому доступі саме те, що вам необхідно;
  • виконувати платежі з функцією "повторити", щоб знову і знову не вводити реквізити. Просто повторіть платіж і не витрачайте час для введення реквізитів отримувача. Час дійсно дорогоцінний! 
  • сплачувати податки. Sense піклується про важливе для вас і самостійно перевіряє актуальність реквізитів податкових, що можуть час від часу змінюватись;
  • переказувати валюту чи гривню на особистий рахунок за два кроки та не витрачати час на заявки та додаткові платежі. 

Причина № 2. Sense — цє майбутнє

Sense SuperApp оновлюється щомісяця, а іноді й кілька разів на місяць. У ньому виправляють баги, спрощують процеси та флоу користування, додають нові фічі та функції. Простіше кажучи, він відповідає часу та вимогам користувачів. Однією з довгоочікуваних опцій є перегляд інформації по торговому еквайрингу. Sense — єдиний з мобільних застосунків банку, який може похизуватися цією функцією.

Причина № 3. Sense не морочить вам голову, роздвоюючи вашу особистість на підприємця та фізичну особу

Всіма рахунками підприємця та своїми особистими рахунками ви управляєте в Sensику. І навіть самі рахунки стають дружні між собою, наприклад, в новому застосунку ви можете безшовно переказувати національну та іноземну валюту з рахунку ФОП на вашу картку фізичної особи. В якому ще застосунку таке можливо?:)

Причина № 4. Sense вже більше, ніж застосунок банку. У нас є пруфи!
Sense — суперапка, в якої більше можливостей, ніж у звичного банківського застосунку. У ній можна не тільки проводити операції з банківськими рахунками, а й вирішувати в одному місці більшість сучасних фінансових питань:

Причина № 5. У Sense більше можливостей персоналізації
Ми не будемо вчергове розповідати про фони та звуки, які можна вибрати в застосунку. І про три мови та стилі теж не будемо :)
Персоналізація не лише в цьому, але й у тому, щоб налаштувати інструменти під себе. Наприклад, шаблони клієнти використовують для абсолютно різних індивідуальних цілей: хтось перераховує гроші близьким (мамам/татам, чоловікам/дружинам, котикам/зайчикам), хтось вкладає в саморозвиток (музика/йога/англійська), а хтось — у пиво :) Тисячі цілей, один інструмент для їх втілення. У цьому і є персоналізація.

Корисні статті

Перший вхід (реєстрація) в Sense SuperApp

Швидкий доступ до повсякденних запитів ФОП у Sense SuperApp

Які операції доступні ФОП в Sense SuperApp?

Чи була ця стаття корисною?
27 з 30 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.