Чому покупка, на яку я оформив розстрочку, включена в суму для пільгового періоду?

Запитання

Чому покупка, на яку я оформив розстрочку, включена в суму для пільгового періоду? Оформив розстрочку на покупку, але вона увійшла в суму для пільгового періоду, чому? 

Відповідь

Така ситуація може відбутися, якщо сума покупки пройшла за рахунком до розрахункової дати, а на умови розстрочки ви її перевели вже після розрахункової дати. Таким чином, у розрахункову дату, коли формується сума для пільгового періоду — покупка врахувалась, як проста заборгованість за карткою. Тому сума для пільгового періоду не буде перерахована.

Наприклад, ви провели операцію, на яку хочете оформити розстрочку — 02.10, вона пройшла по виписці — 04.10. Розрахункова дата по картці — 06.10 і в цей день сформована сума для пільгового періоду з урахуванням суми покупки. Розстрочку на покупку ви оформили 07.10. Оскільки розстрочка оформлена після розрахункової дати, то сума для пільгового періоду включатиме суму покупки і не буде перерахована.

В такому випадку можливі два варіанти:

  • скористатися пільговим періодом за карткою для цього оплатіть всю суму для пільгового періоду і достроково погасіть розстрочку
  • залишити розстрочку і не скористатися пільговим періодом але на суму безготівкових операцій розрахується стандартна відсоткова ставка за тарифами картки.

Корисні статті

Оформити розстрочку на покупку в Sense SuperApp

На операції з якими МСС-кодами неможливо оформити розстрочку на картку? Коли не нараховуються бонуси по картці Connect?

Чи була ця стаття корисною?
6 з 8 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.