Оформити довідку в Sense SuperApp

Завдання

Оформити довідку за кредитом в цифровому банку Sense SuperApp. Отримати довідку за карткою в цифровому банку Sense SuperApp. Оформити довідку за депозитом в цифровому банку Sense SuperApp.  

Умова

Рішення

Переглядаєте статтю зі смартфону? Перейдіть за посиланням, а потім слідуйте підказкам, починаючи з п. 3 статті. Або ознайомтеся з повною інструкцією з використання сервісу в статті нижче.
 1. Перейдіть у розділ "Продукти" на панелі інструментів робочого столу.
 2. Натисніть "Довідки та виписки" у розділі "Довідки".
 3. Виберіть тип довідки, яка вам потрібна. Якщо потрібна виписка за картковим рахунком, дивіться інструкцію "Сформувати виписку за картковим рахунком в Sense SuperApp".
  яз8.png
 4. Виберіть продукт, по якому хочете сформувати довідку (окрім довідки для декларації, вона формується за всіма рахунками). 
  Для довідки про наявність депозитів та довідки про наявність рахунків для посольства вкажіть мову — українську чи англійську (інші довідки формуються лише українською).
  mceclip2.png
  Для довідки для декларації та довідки про цінні папери вкажіть рік та квартал, за який потрібна довідка (перший, перший і другий, перший, другий і третій, весь рік).
  mceclip3.png
  Для виписки за рахунком та довідки про цінні папери ви можете обрати формат: PDF, ХLS або CSV.
  яз8.png
  Натисніть кнопку "Сформувати".
 5. Довідка сформована. Перегляньте її, відправте в месенджер або на електронну пошту (на Android доступно зберегти в галерею).
  mceclip5.png

Бажаєте зробити цифровий банк Sense SuperApp кращим? Приєднуйтеся до спеціального Telegram чату активних користувачів застосунку, де ви можете поспілкуватися з іншими клієнтами та багатьма співробітниками банку.

Корисні статті

Можна поставити мокру печатку на довідці для посольства з факсиміле?

Які довідки є по грошовим і споживчим кредитам?

Які довідки є по карткам?

Які довідки є по депозитам і поточним рахункам?

Чи була ця стаття корисною?
131 з 166 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.