Перейти до основного контенту

Чому мій рахунок арештовано? Як зняти арешт?

Коментарі

Коментарів: 9

 • Це все вищеозначене суперечить постанові кабінету міністрів 02 березня 2022 р. № 198-р
  Київ
  Про забезпечення здійснення розрахунків населення в умовах воєнного стану, посилання додаю..https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zabezpechennya-zdijsnennya-rozrahunkiv-naselennya-v-umovah-voyennogo-stanu-198-

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Олександре Івановичу, звісно Sense Bank виконує вимоги згідно з розпорядженням № 198-р Київ, відповідно до якого банк дозволяє здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт (якщо сума стягнення до 100 тис грн). При цьому арешт з рахунку не знімається. А в статті йде мова саме про накладення та зняття арешту коштів на рахунку державним або приватним виконавцем. 

  0
 • Якщо сума більше 100 000тисячь

  -1
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Андрію Анатолійовичу, якщо сума арешту більше 100 тис грн, умовне зняття арешту не виконується, згідно з розпорядженням на час воєнного стану. До зняття арешту, кошти на рахунку не доступні до використання. Після вирішення вами питання з виконавцем, до банку надійде Постанова про зняття арешту, після чого банк знімає арешт і кошти будуть доступні.

   

  0
 • Андрій Миколайович
  Виконавець прислав постанову,чому банк не знімає обмеження?
  1
 • Андрій Миколайович

  Чи в цей чат сенсу нема щось писати,ніхто не відповість..

  1
 • Сергій

  Дякую що я вас захищаю

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Валентине, під час дії воєнного стану банки керуються вимогами Закону України "Про виконавче провадження", який регулює порядок здійснення видаткових операцій з рахунків, на які накладено арешт — і Sense Bank не виключення. Після набрання чинності Закону України №3048-IX, який змінив правила користування ФО арештованими рахунками на період воєнного стану, вже з 6 травня 2023 року і до припинення воєнного стану, банки можуть здійснювати видаткові операції з арештованих рахунків, виключно після отримання Постанови від виконавця. До внесення змін, було дозволено, і ми це виконували — на період воєнного стану здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт, якщо загальна сума стягнення за усіма виконавчими документами до 100 000 грн. Водночас арешт з рахунку не знімався. 

  0
 • Виталия Шишкина
  Эксперт (золото)

  Андрію, для вирішення питання, зверніться, будь ласка, в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp. Ми доступні 24/7 і завжди раді вам допомогти.

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.