Я отримав дебетову картку. Що далі?

Запитання

Отримав дебетову картку White, Black або Graphite. Що робити далі? Які мої перші кроки з дебетовою карткою?

Відповідь

Вітаємо, ви оформили дебетову картку від Sense Bank. І ця стаття допоможе вам розібратися в тих перевагах, які ви отримали разом з нею.

Рекомендуємо почати з таких простих кроків:

Крок перший. Встановіть цифровий банк Sense SuperApp (якщо ви ще ним не користуєтесь) — адже це суперзастосунок з багатьма функціями, з якими ви познайомитесь після реєстрації. 

Крок другий. Активуйте картку та встановіть ПІН до неї, щоб ви могли проводити розрахунки.

Крок третій. Встановіть кодове слово, яке знадобиться вам при зверненні до контакт-центру банку. Дії для  його установки описані в статті — "Встановити або змінити кодове слово для картки в Sense SuperApp".

Крок четвертий. Додайте картку в Google Pay або Apple Payкщо ваш пристрій підтримує технологію NFC) і отримайте суперздібність проводити операції навіть без фізичного пластику на руках:

Крок п'ятий. Ознайомтеся з тарифами картки в цифровому банку.

Крок шостий. Оберіть категорії підвищенного кешбеку в програмі винагород CASH'U CLUB. Як це зробити "Вибрати підвищені категорії в Cash'U CLUB в Sense SuperApp".

Крок сьомий. Ознайомтеся з можливостями керування вашою дебетовою карткою — "Як керувати карткою та картковим рахунком в Sense SuperApp?".

Чудово! Ваша картка готова до пригод!

Бажаєте налаштувати Sense SuperApp під себе, наприклад, встановити шпалери на робочий стіл, створити шаблони переказів, налаштувати аудіосигнали? — Все це, і навіть більше, можливо! В цьому вам допоможе стаття "Які основні налаштування Sense SuperApp доступні?".

Також рекомендуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені питання наших клієнтів по дебетовим карткам:

Корисні статті

Як звернутися до онлайн-підтримки Sense Bank?

Чи була ця стаття корисною?
245 з 285 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.