Які умови надання пільг за кредитами та кредитними картками для військовослужбовців?

Запитання

Які умови надання пільг для мобілізованих клієнтів? Які умови надання пільг для військовослужбовців, які беруть участь у воєнних діях? Які умови надання пільг для клієнтів, що призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період? 

Умова

 • Пільги надаються для кредитів та кредитних карток.
 • В разі неможливості звернення клієнта, його родич може ініціювати процедуру та надати всі необхідні документи.
 • Потрібно тільки припинити дзвінки про прострочку (без отримання пільг за кредитами)? Дивіться статтю "Я військовослужбовець. Як припинити дзвінки про прострочку?".

Відповідь

Програма пільг діє згідно із Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (стаття 14, пункт 15) та розповсюджується на військовослужбовців, які:

 • призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
 • брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Документи, для отримання пільг клієнту, якого призвано на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період:

  • військовий квиток зі службовими відмітками* у відповідних розділах;

  • або довідка* за формою 5 чи 6 Інструкції з діловодства у Збройних Силах України (бажано, щоб її термін дії був актуальний) та витяг із наказу (або довідка)* про призов на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, видана територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, військовою частиною, органом військового управління, військовим навчальним закладом, установою та організацією Збройних Сил України.

* в документах має бути вказана повна дата призову під час мобілізації.

Документи, для отримання пільг клієнтам-військовослужбовцям, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях:

  • військовий квиток;
  • або посвідчення офіцера/прапорщика/мічмана;
  • або довідка про проходження військової служби;
  • або контракт на військову службу;
  • або довідка за формою 5 чи 6 Інструкції з діловодства в Збройних Силах України (бажано, щоб її термін дії був актуальний);
  • та довідка про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за формою Додатка 4 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженого Постановою КМУ від 20.08.2014 №413).

Документи можете надати:

▪ в електронній формі — на електронну адресу ccd@sensebank.com.ua;
▪ у паперовій формі, звернувшись у відділення банку або надіславши поштою рекомендованим листом Голові Правління за адресою: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100 (номер телефону отримувача 044 494 01 01).

В листі вкажіть РНОКПП та деталі ситуації.

Зразки документів та вимоги до їх надання — перегляньте у статті "Зразки документів для отримання пільг військовослужбовцю".

У разі виникнення запитань зателефонуйте до контакт-центру за номером 0 800 50 20 50 або напишіть у чат-підтримки в Sense SuperApp.

Розгляд звернення відбувається протягом 30 календарних днів від дати звернення в банк.

Протягом 30 днів після розгляду звернення за кредитами та кредитними картками відбувається:

 • списання та припинення нарахування штрафів та відсотків. При цьому, щомісячна комісія за кредитами та розрахунково-касове обслуговування за картками не припиняється та не списується, тіло кредиту також підлягає погашенню клієнтом у порядку, передбаченому укладеним договором;
 • припинення дзвінків з відділу стягування простроченої заборгованості (за наявності).

Сторнування відбувається:

 • для клієнтів, яких призвано на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період — з дати призову під час мобілізації на весь час їх призову;
 • для клієнтів, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях — на весь час особливого періоду.

Корисні статті

Як знайти найближче відділення?

Зразки документів для отримання пільг військовослужбовцю

Чи була ця стаття корисною?
254 з 319 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.