Змінити параметри "Збірки" в Sense SuperApp

Завдання

Змінити суму накопичення для "Збірки" в Sense SuperApp. Змінити спосіб накопичення. Змінити суму платежу "Збірки" в Sense SuperApp. Змінити регулярність платежів. Змінити рахунок для списання регулярних платежів.

Рішення

Для зміни параметрів "Збірки" в Sense SuperApp:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть до розділу "Продукти".
 2. У блоці "Мої збірки" свайпніть ліворуч, щоб обрати "Збірку", для якої хочете змінити параметри. Або натисніть на кнопку "Усі" та виберіть потрібну "Збірку" в розгорнутому списку.
 3. В залежності від того, який спосіб накопичення встановлений для "Збірки":
  ▪ без способу накопичення — натисніть "Регулярне поповнення" у блоці "Як я поповнюю збірку";
  17.png
  ▪ зі способом накопичення (з регулярним поповненням як з, так і без округлення або без регулярного поповнення та з округленням) — натисніть "Змінити параметри накопичення" у блоці "Як я поповнюю збірку".
  18.png
 4. Відредагуйте необхідний параметр:
  ▪ бажану підсумкову суму накопичення;
  ▪ у полі "Регулярне поповнення" — вимкніть або увімкніть бігунок в залежності від того, як бажаєте поповнювати "Збірку" (з регулярним списанням чи без);
  ▪ у полі "Округлення" — перетягніть бігунок у статус активний чи навпаки в залежності від того, чи бажаєте накопичувати кошти шляхом округлення витратних операцій. Тобто, розраховуєтесь карткою (знімаєте готівку, здійснюєте перекази тощо), сума округлюється до встановленого вами значення і решта від суми операції перераховується на "Збірку";
  ▪ якщо активували регулярне списання або округлення — вкажіть суму та періодичність регулярного списання, значення для округлення, а також рахунок для списання.
  Натисніть "Зберегти".
 5. Введіть код із смс.
  126.png
 6. Для завершення процесу натисніть "Готово".

Переглянути внесені зміни ви можете в меню "Історія дій", для цього скористайтесь інструкцією "Подивитись історію сервісних операцій за депозитом в Sense SuperApp".

Корисні статті

Поповнити "Збірку" в Sense SuperApp

Закрити "Збірку" в Sense SuperApp

Оформити "Збірку" в Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.