Знайти найближче відділення або банкомат Sense Bank в Sense SuperApp

Запитання

Переглянути найближче відділення Sense Bank через Sense SuperApp. Знайти найближчий банкомат Sense Bank через цифровий банк.

Рішення

Щоб знайти найближче відділення або банкомат в Sense SuperApp:

 1. На панелі інструментів робочого столу перейдіть у розділ "Профіль".
 2. Натисніть "Відділеня/АТМ".
 3. Натисніть на вкладку "На мапі", якщо бажаєте переглянути розташування відділень та банкоматів Sense Bank на мапі відповідно до вашої геолокації.
  1.png
 4. Натисніть на "Списком", якщо зручніше переглянути список відділень та банкоматів та їх розташування відповідно до вашої геолокації. Натисніть "Усі пункти", якщо потрібно переглянути інші варіанти. 
  4.png
  Встановіть фільтри для зручності пошуку:
  ▪ "працюють зараз" — , "Наявність NFC", "Cash-in" — наявність банкомату з функцією поповнення, "Сейфи" — наявність індивідуального банківського сейфу, "Power Banking" — чи входить до мережі Power Banking.
  ▪ "Усі пункти", "Банкомати", "Відділення", "Sense Hub" — вкажіть відповідний пункт, щоб здійснити пошук по вказаному фільтру.
 5. Натисніть на конкретний банкомат або відділення, щоб переглянути деталі:
  ▪ по відділенням можете переглянути — графік роботи, можливість прокласти маршрут, чи входить до мережі Power Banking, наявність індивідуального банківського сейфу та інше;
  6.png
  ▪ по банкоматам можете переглянути — графік роботи, можливість прокласти маршрут, додаткові функції (NFC, зняття та поповнення готівки) та інше.
  8.png

Корисні статті

Як записатися в відділення?

Як знайти найближче відділення?

Що таке NFC?

Які операції доступні в банкоматі з використанням безконтактного модуля NFC?

Чи була ця стаття корисною?
30 з 45 вважають статтю корисною

Коментарі

Коментарів: 2

 • А чи можна на сайті розмістити карту відділень/cash-in?

  0
 • Аліна Терещенко

  Дмитро, добрий день! Функціонал пошуку відділень та банкоматів на карті або списком реалізовано у цифровому банку. Він завжди у вас під рукою і ви можете в пару кліків знайти найближче до вас відділення та банкомат. Додатково є окреме стаття з графіком роботи відділень, яка оновлюється кожного дня, можете використовувати і її: "Графік роботи відділень Sense Bank".

  0

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.